Małgorzata Kożuchowska, jak wiadomo, to wielka ikona stylu. Jej stylizacje są niezwykle inspirujące i modne. Zwykle są one odpowiednie dla każdej grupy wiekowej. Na zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie celebrytki, ma na sobie, bardzo modną tej wiosny, sukienkę w kwiaty. Jest ona średniej długości, ma dekolt w serek, a pod szyją zawiązane sznureczki. W talii ma gumkę, do której świetnym dodatkiem będzie pasek! Fason jest luźny, dlatego jesteśmy pewni, że chodzenie w niej jest bardzo komfortowe.
Sukienka pochodzi z firmy BODYFLIRT i jest dostępna na bonprix.pl w cenie 159,99 zł. Ponadto na stronie znajdziecie wiele podobnych krojów z różnymi motywami i w równie przystępnej cenie.
Styl. Klasa. Elegancja. PIEKNA JAK ZAWSZE
Piękna jak zawsze
Fenomenalne te zdjęcia ze współpracy z bonprix. Na wszystkich cudnie wyglądasz!
Takie komentarze możemy przeczytać pod postem Małgosi. Internauci są zachwyceni samą aktorką, ale też jej strojem i współpracą, dzięki której ma tak piękne zdjęcia. Nie można zaprzeczyć, że ma ona wielu swoich fanów, którzy za każdym kolejnym zdjęciem, nie zaprzestają pisania pozytywnych komentarzy na temat jej osoby. Dla nas również wygląda zjawiskowo, kobieco i promiennie. Jesteśmy jak najbardziej na tak!
Iza Miko odezwała się do fanów i nagle... wyjęła sztuczne zęby. Pokazała, jak wygląda bez nich
Zalewski bez hamulców na Fryderykach. Zażartował z Prokopa na oczach całej Polski
Grafiki Damięckiej o macierzyństwie wywołały lawinę emocji. "Popłakałam się"
Kwaśniewska została zapytana, jakim zięciem jest Badach. Jej reakcja mówi wszystko
Gigantyczna wpadka w TV Republika. "Teraz zbierają na korepetycje z geografii"
Marta Nawrocka zamieściła prywatny kadr z mamą. Podobieństwo jest uderzające
Tak Marta Nawrocka wyglądała kilka lat temu. Syn opublikował prywatne zdjęcie
Rodzina Łukasza Litewki opublikowała list otwarty. "Pisanie tych słów nie przychodzi nam z łatwością"
Internauta oburzony kreacją Gąsiewskiej na komunię kuzyna. "Strój do klubu nocnego". Aktorka zareagowała. I to jak!