Marcelina Zawadzka w białej stylizacji w Nowym Jorku. Zobaczcie, gdzie kupić podobny płaszcz i kozaki

Marcelina Zawadzka wczoraj spędziła ostatni dzień w Nowym Jorku w ramach New York Fashion Week. Zrobiła sobie zdjęcie w wyjątkowym miejscu. My uwielbiamy też jej stylizację w białym kolorze.

Marcelina Zawadzka ma za sobą świetny czas w Nowym Jorku. Na jej Instagramie, przede wszystkim Instagram Stories, można było zobaczyć, że klimat amerykańskiego miasta idealnie jej pasował. Prezenterka wyjechała na New York Fashion Week razem z marką Tresemme. Na Instagram Stories podziękowała brandowi, że mogła tego doświadczyć - obserwować, jak to określiła, kapitalne pokazy mody, poznać stylistów fryzur i projektantów oraz wiele innych osób, a także zobaczyć modelki. To jednak nie koniec jej przygody w Stanach Zjednoczonych - teraz prezenterka wyjechała do słonecznego Miami. 

 

Na ostatnio dodanym zdjęciu widzimy ją jeszcze w NY i to na tle pięknych, motylich skrzydeł. Równie świetna jest jej stylizacja. Prezenterka postawiła ma biały total look, w którym wygląda pięknie i bardzo kobieco. Ma na sobie prostą sukienkę mini marki Patrizia Pepe. Założyła do niej oryginalne kozaki z fałdowaną cholewką i na wysokiej szpilce. Ten model może sięgać aż ponad kolana, ale Marcelina Zawadzka obniżyła je i są krótsze. Pochodzą z kolekcji polskiej marki Epuzer i obecnie są w promocyjnej cenie 930 zł.

Kolejny raz widzimy ją także w długim, białym sztucznym futrze. Ten model wyróżnia się żółtymi pasami zarówno na rękawach jak i na plecach. To bardzo ciekawy produkt polskiej marki Aggi. Akurat ta wersja kolorystyczna nie jest dostępna w oficjalnym sklepie internetowym, ale można postawić na inne barwy: np. biały z brązowymi wstawkami lub brązowymi z żółtymi. Promocyjna cena to 1352 zł. 

Białe kozaki - wielki powrót do mody

Kozaki nigdy nie wyszły z mody i chętnie noszone są przez kobiety w okresie jesienno-zimowym. Zazwyczaj jednak wybierane są czarne lub brązowe modele. Do mody wróciły jednak również kozaki w białym kolorze! Dotychczas nie kojarzyły się one pozytywnie, a kobiety, które je nosiły uznawano za pozbawione gustu. Teraz można jednak zobaczyć, że wiele gwiazd się na nie decyduje. Jakiś czas temu w takich butach pokazała się również Anna Wendzikowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.