Marcelina Zawadzka pozuje na tle budynku z popularnego serialu. Ma na sobie piękny, biały płaszcz

Marcelina Zawadzka wyjechała na New York Fashion Week, który trwa od 6 lutego. Korzysta z okazji i zwiedza tam różne miejsca. Podczas spaceru zawędrowała również pod budynek znany z kultowego serialu "Przyjaciele". My zwróciliśmy uwagę na jej modny, biały płaszcz, w którym wygląda świetnie.

Marcelina Zawadzka wyjechała razem z marką Tresemme na największe wydarzenie z branży mody, czyli New York Fashion Week. Taki wyjazd to świetna okazja na spacer po jednym z najbardziej turystycznych miast świata. Prezenterka, znana m.in. z "Pytania na Śniadanie", korzysta z tej możliwości, a w tej przechadzce nie przeszkadza jej nawet deszczowa pogoda. Na Instagramie przyznała, że udało się jej już trochę zwiedzić. Na ostatnio dodanym zdjęciu pochwaliła się, że odwiedziła miejsce znane z kultowego serialu "Przyjaciele". Wiele internautów pozazdrościło jej tego doświadczenia!

 

Marcelina Zawadzka lubi dobrze się ubrać, więc i tym razem stworzyła ciekawą stylizację. Przede wszystkim zwraca uwagę jej biały, długi płaszcz. To bardzo modny model, którego nazwa odnosi się do pluszowego misia - "teddy coat". Dodatkowo płaszcz Marceliny Zawadzkiej urozmaica żółty pasek na rękawie oraz wzdłuż boku płaszcza. To bardzo oryginalne okrycie wierzchnie, które potrafi wyróżnić z tłumu. 

Do białego okrycia wierzchniego prezenterka założyła buty w tym samym kolorze. To botki na traperowej podeszwie. Reszta elementów jej stylizacji pozostaje w czarnym kolorze. Spodnie wyróżniają się pasiastym wzorem i modnym, szerokim krojem. Zawadzka postawiła też na bluzkę z dużym nadrukiem. Świetna stylizacja na co dzień, świadcząca o dobrym guście i wyczuciu mody.

Płaszcze typu teddy coat - czym się charakteryzują?

Płaszcze typu teddy coat to okrycia wierzchnie, które przypominają trochę futro. Są tak samo miłe w dotyku i pięknie wyglądają. Płaszcze teddy coat to dobry wybór dla kobiet, dla których sztuczne futra są zbyt eleganckie na co dzień lub zbyt "poważne". Ich nazwa pochodzi od nazwy pluszowego misia, bo faktycznie mogą skojarzyć się z nim kojarzyć, szczególnie jeśli są w brązowym kolorze. Świetny wybór do codziennych outfitów, który może wprowadzić świeżość do twojej szafy, jeśli dotychczas dominowały w niej płaszcze z wełny. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.