Paulina Sykut-Jeżyna pyta fanów, jak radzą sobie ze wstawaniem o wczesnej porze. My patrzymy na jej niezwykłą koronkową sukienkę marki Lou

Paulina Sykut-Jeżyna musi wstawać bardzo wcześnie, bo już o 4 rano. Przyznaje, że wtedy ma "super power", ale później bywa gorzej. Na ostatnio dodanym przez nią zdjęciu ze studia Polsatu ubrana jest w niezwykłą sukienkę w stylu boho polskiej marki Lou. Znamy jej cenę!

Paulina Sykut-Jeżyna jest osobą bardzo wszechstronną oraz pracowitą - radzi sobie w wielu różnych rolach. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu programów typu show, ale sprawdza się także jako prezenterka pogody. Za sukcesy na tym ostatnim polu została nawet nagrodzona w 2019 roku statuetką Telekamery. Praca w mediach często jednak wiąże z bardzo wczesnym wstawaniem - Sykut-Jeżyna zdradziła, że dziś wstała już o 4 rano! Przyznała, że na początku czuje przypływ energii, ale koło południa ma spadek formy. 

 

Paulina Sykut-Jeżyna jest nie tylko jedną z najbardziej znanych pogodynek w Polsce, ale również jedną z najlepiej ubranych. W dzisiejszej prognozie pogody zachwyciła widzów koronkową sukienką o długości mini. Pochodzi z kolekcji polskiej marki Lou, która wyraźnie przypadła do gustu prezenterce - nie pierwszy raz wkłada ona ubranie tej marki. Sukienka jest w stylu boho, a romantyzmu dodają jej liczne falbanki, a także koronkowy materiał. To śliczny model, w którym każda z nas wyglądać będzie niezwykle kobieco i zmysłowo. Prezenterka podkreśliła dodatkowo talię brązowym paskiem, który urozmaica stylizację. Sukienka dostępna jest w sklepie internetowym marki w cenie 429 zł. 

Sukienki w stylu boho

Jeśli lubisz falbany i kwiaty, to prawdopodobnie spodobają ci się sukienki w stylu boho. Fasonów jest bardzo wiele, ale te dwa elementy znajdziesz prawie zawsze. Charakterystyczny dla stylu boho jest również rozkloszowany dół, najczęściej w wersji maxi, ale zdarzają się również długości mini. Hasłem tego stylu jest luz, często wielobarwność, a także nawiązania do romantyzmu i stylu retro w postaci koronek i falban. Sukienki w stylu boho sprawdzą się w każdej porze roku, a w chłodniejsze dni wyglądają świetnie np. z botkami w stylu kowbojskim.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.