Ewa Chodakowska jest już przygotowana na Święta! Zachwycamy się jej choinką, ale zwracamy też uwagę na bluzę w gwiazdki

AS
18.12.2019 20:45
Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska (fot. Instagram Ewa Chodakowska)

Ewa Chodakowska już ubrała choinkę i prezentuje ją dumnie na rodzinnym, radosnym zdjęciu. Oprócz świątecznego drzewka podoba nam się również bluza z eleganckim, świątecznym motywem. Znajdziemy ją w kolekcji polskiego projektanta Łukasza Jemioła. Jest piękna!

Ewa Chodakowska czuje już świąteczny klimat. Na jej Instagramie można było zobaczyć zdjęcia przed i po przystrojeniu choinki. Trenerka zdecydowała się na dekoracje w jednym, złotym kolorze, a efekt jest świetny! Chodakowska już zapowiada, że będą to wyjątkowe święta. Trenerka spędzi je w Sanoku, czyli w swoim rodzinnym domu. Widać, że uwielbia okres świąteczny, bo do zdjęcia dodała nawet hasztag #ulubiony czas.

Wielbiciele ciepłych bluz damskich na pewno zwrócili uwagę również na model trenerki. Jest czarnego koloru, ale urozmaicają go srebrne i złote gwiazdki o różnych wielkościach. Nie jest to typowy świąteczny model, tak jak popularne swetry z motywami świąt Bożego Narodzenia, ale w subtelny sposób nawiązuje do tego klimatu. Bluza w gwiazdki Chodakowskiej pochodzi z najnowszej kolekcji polskiego projektanta Łukasza Jemioła. Można ją odnaleźć w sklepie internetowym Łukasza Jemioła w cenie 499 zł. Dostępna jest również czerwona wersja.

Taka bluza sprawdzi się w świątecznym okresie, ale nie tylko! Dobrym pomysłem może być połączenie jej np. z rozkloszowaną spódnicą w kolorze złotym lub srebrnym, nawiązującymi do koloru gwiazdek. Jeśli chcemy stworzyć bardziej casualową stylizację, to będą pasować do niej nawet zwykłe jeansy.

Świąteczne swetry i bluzy

Wraz ze zbliżającymi się Świętami, w sklepach można znaleźć coraz więcej swetrów i bluz ze świątecznymi motywami. Renifery, bałwanki, Mikołaje lub napisy typu X-mas - wybór wzorów jest ogromny, a często im więcej kolorów i im bardziej się błyszczy tym lepiej. Wiele osób uwielbia takie swetry, bo potrafią wprawić w radosny, świąteczny nastrój. Jednak są i tacy, którym kojarzą się raczej z kiczem i są obciachowe. Bluza Łukasza Jemioła w gwiazdki jest idealna dla tych, którzy wolą skromny, ale efektowny design niż typowo świąteczne, duże aplikacje na swetrach typu renifery z cekinów. W dodatku można taką bluzę bez obaw nosić nawet cały rok!

Więcej o: