Kobiece kostiumy kąpielowe. Modele z falbanką to hit tego lata! Wśród nich jedno i dwuczęściowe fasony

Jedno i dwuczęściowe stroje kąpielowe na lato 2019! Przygotowałyśmy wiele modnych i bardzo kobiecych modeli, w których zachwycicie w te wakacje.

Latem jednym z najważniejszych elementów garderoby powinien być kostium kąpielowy. Niezależnie od tego, czy planujecie daleką podróż, odpoczynek nad basenem, a może lato w mieście, strój kąpielowy jest niezbędny! W sklepach internetowych znajdziecie najróżniejsze rodzaje, dlatego przygotowałyśmy kilka propozycji, które wpadły nam w oko, żeby ułatwić wam wybór ;).

Dwuczęściowy strój na lato 2019

W tym sezonie szczególną uwagę powinnyście zwrócić na kostiumy zdobione finezyjną falbaną. To właśnie te modele królują wśród plażowiczek. Oczywiście taki strój dostaniecie w wersji dwu jak i jednoczęściowej. Wybór należy do was! Jeżeli chcecie wyeksponować swoje ciało warto pomyśleć o kostiumie dwuczęściowym. Oprócz modeli z ozdobną falbaną, koniecznie zwróćcie uwagę na inne modne fasony. Również wśród kolorów macie ogromny wybór. Nam szczególnie przypadły do gustu te w energetycznych barwach. Poniżej znajdziecie dwuczęściowe stroje na lato, w których będziecie wyglądać zachwycająco! 

Dwuczęściowe stroje kąpieloweDwuczęściowe stroje kąpielowe fot. mat. partnera

Jednoczęściowe stroje na lato 2019

Od kilku sezonów wśród kostiumów na lato popularność zyskują modele jednoczęściowe. Dawniej były wielbione przez kobiety, które niekoniecznie dobrze czuły się z odsłoniętym ciałem. Jednak teraz z chęcią noszą je wszystkie panie! Wśród jednoczęściowych strojów wybór również jest duży. Fasonów i ciekawych wzorów starczy dla każdej z was! Warto pomyśleć o seksownych modelach, w których na pewno zabłyśniecie w trakcie tych wakacji, a oprócz tego podkreślą waszą figurę i zamaskują nadmierne kilogramy ;).

Jednoczęściowe stroje kąpieloweJednoczęściowe stroje kąpielowe fot. mat. partnera

Poniżej znajdziecie więcej modnych stroi kąpielowych na lato 2019 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.