Uwielbiały je nasze babcie i mamy, a teraz znów wracają do łask! Sztuczne kożuszki futra na które warto postawić w tym sezonie

Ponadczasowe okrycia wierzchnie, które w tym sezonie wracają do łask! Nosiły je nasze babcie i mamy, a teraz znów jest na nie mod. Zobaczcie sztuczne kożuszki i futra na których warto zawiesić oko

Kurtki i płaszcze to nasze obowiązkowe elementy garderoby. Nosimy je nie tylko zimą, ale praktycznie przez cały rok. Jednak tym razem skupmy się na modelach, które są hitami w tym sezonie! Poniżej znajdziecie wyróżnione przez nas okrycia wierzchnie na których punkcie oszalały gwiazdy!

Kożuchy damskie 

To właśnie one zaczynają podbijać serca gwiazd i w tym sezonie są absolutny hitem! Można wkomponować je w wiele stylizacji, uzyskując naprawdę świetny efekt końcowy. Takie kożuchy dobrze prezentują się z jeansami i ciepłym swetrem, ale też z sukienką i długimi kozakami. Najczęściej widzimy je w formie swobodnej kurtki pilotki, jak ta, którą ma na sobie Natalia Siwiec, ale też w postaci płaszcza! Większości jednak kożuchy kojarzą się z ponadczasowym stylem naszych mam i babć, a  jak widać moda uwielbia wracać do łask i w tym sezonie warto mieć kożuch w swojej garderobie ;).

kożuchy damskie / mat. partnerakożuchy damskie / mat. partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Sztuczne futra

Oprócz sztucznych kożuszków, warto też zainwestować w piękne i sztuczne futro! Gwiazdy już dawno je noszą, urozmaicając nimi swoje stylizacje. Możecie postawić na futerko w klasycznych kolorach, jak odcienie brązu, czy szarości, ale warto też pomyśleć o bardziej modnych odsłonach, jak kolorowe futra. To przede wszystkim one w tym sezonie są noszone przez nasze gwiazdy, a my znalazłyśmy dla was bardzo ciekawe i gustowne modele, za które nie zapłacicie majątku!

futerka damskie / mat. partnerafuterka damskie / mat. partnera www.instagram.com/juliawieniawa/
  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.