Buty a la Balenciaga podbiły serca gwiazd. To największy hit jesieni! Wyszukałyśmy dla Was podobne, już od 89 zł

PJ
18.09.2018 09:00
sneakersy/mat. partnera/www.instagram.com/jemerced/www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

sneakersy/mat. partnera/www.instagram.com/jemerced/www.instagram.com/nataliasiwiec.official/ (sneakersy/mat. partnera/www.instagram.com/jemerced/www.instagram.com/nataliasiwiec.official/)

Podobają wam się buty od Balanciagi, ale ich cena przewyższa wasze możliwości? Możecie poszukać sneakersów na wzór tych, które noszą gwiazdy. Zainspirujcie się naszym wyborem

Sneakersy od Balanciagi

Sneakersy od Balanciagi stały się ulubionym modelem butów wśród gwiazd. Możemy zauważyć je w wielu stylizacjach Jessiki Mercedes, Natalii Siwiec czy Anny Lewandowskiej. Wiemy, że ten model obuwia nie trafia w gust wszystkich kobiet. Jednak nasze gwiazdy szybko uporały się z tymi potężnymi sneakersami i wystylizowały je na różne sposoby. Jedne łączą je ze zwiewną i delikatną sukienką, inne zaś zakładają sportowe buty do bardziej luźnych i swobodnych stylizacji, jak kurtka bomberka i jeansowe spodnie. Jak widać, odnajdą się one w wielu zestawach!

sneakersy/mat.partnerasneakersy/mat.partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Buty na wzór sneakersów od Balanciagi

Choć na samym początku mało kto wróżył im sukces, dziś są jednym z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych modeli sneakersów. Niestety ich cena może was zniechęcić. Buty marki Balenciaga kosztują powyżej 3 tysięcy i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Jeżeli jednak są dla was idealne, to jest wiele marek, które proponują dużo tańsze rozwiązania, a ich buty sportowe stworzone są w podobnym stylu. Zobaczcie same! Poniżej przygotowałyśmy dla was sneakersy, które z wyglądu przypominają buty od Balanciagi. Więcej o: