Twoja stopa jest wąska? Te buty będą dla ciebie idealne. Upolujesz je w świetnej cenie

PJ
10.02.2020 17:00
Buty na wąską stopę

Buty na wąską stopę (fot. https://www.renee.pl/)

Masz wąskie stopy, przez co trudno ci znaleźć buty? Wybrałyśmy modele, które świetnie się sprawdzą. Większość z nich jest w naprawdę atrakcyjnej cenie i idealnie nadaje się na wiosnę.

Jaka tęgość stopy?

Niewymiarowe stopy są problemem wielu osób. Jeśli jesteś posiadaczką wąskich stóp na pewno znasz problem spadających butów. Przygotowałyśmy dla ciebie kilka rad, które powinny ci pomóc wybrać wygodne obuwie.

W wyborze obuwia nie tylko rozmiar ma znaczenie. Powinnaś też zwracać uwagę na tęgość buta oraz kształt stopy. Niestety, większość kobiet patrzy wyłącznie na długość wkładki, tym samym robiąc krzywdę swoim stopom. Pamiętaj, że niektóre firmy obuwnicze określają tęgość buta w literach alfabetu: 

  • E - wąska 
  • F - średnia wąska
  • G - średnia
  • H - szeroka
  • I - bardzo szeroka

Najpopularniejsze symbole to "G" i "F, takie oznaczenie na pewno pomoże ci w wyborze jak najwygodniejszego obuwia.

Jakie obuwie dla wąskiej stopy?

Jeżeli szukasz dla siebie obuwia na płaskiej podeszwie, skup się na butach z wąskim lub zwężającym się czubkiem. W nich twoje stopy będą czuły się lepiej, bo zostaną delikatnie "ściśnięte". Również pomyśl o butach wiązanych, jak np. obuwie sportowe. Poniżej znajdziesz buty, które dla ciebie przygotowałyśmy. Wszystkie modele są na płaskiej podeszwie. 

Buty dla wąskiej stopyButy dla wąskiej stopy fot. https://www.renee.pl/

Buty na obcasie dla wąskiej stopy

A może jesteś miłośniczką butów na obcasie? Szukając szpilek czy sandałów na obcasie, najlepiej będzie jeśli zdecydujesz się na modele z paskami, które doskonale przytrzymują stopę. Dzięki nim poczujesz się w tych butach stabilniej. Poniżej znajdziesz piękne modele butów, które idealnie sprawdzą się na co dzień, albo na specjalne okazje.

Buty na obcasie dla wąskiej stopyButy na obcasie dla wąskiej stopy fot. https://www.renee.pl/

Poniżej więcej produktów: