Jak mieszkają gwiazdy i jakie lubią akcesoria do domu? My wiemy i mamy podobne rzeczy! W świetnych cenach

BA
29.03.2018 21:40
mieszkania gwiazd

mieszkania gwiazd (mieszkania gwiazd)

Zastanawiasz się, jak wyglądają mieszkania i domy gwiazd? Każda z nich lubi coś innego. Sprawdziłyśmy!

Gwiazdy lubią świetnie wyglądać, ale chcą także, aby ich domy wyglądały równie pięknie i nowocześnie. Przejrzałyśmy Instagram i znalazłyśmy kilka fotek, na których widać, jak mieszkają gwiazdy. Mają różne gusta, ale trzeba przyznać, że potrafią urządzić przytulne wnętrza! Jesteśmy pod wrażeniem! 

Małgorzata Rozenek-Majdan - szarość plus kolor 

Mieszkanie Małgorzaty RozenekMieszkanie Małgorzaty Rozenek / fot. instagram.com/m_rozenek/ materiały partnerów

Małgorzata Rozenek zdecydowała się na ponadczasową, modną szarość, która dodaje wnętrzu elegancji i spokoju. Jednak aby nie było nudno, łączy szarość z bielą, czernią oraz z mocniejszymi kolorami. Kolorowe dodatki jak poduszki czy dywany w żywej kolorystyce tworzą interesujący kontrast, który ożywia pokój. 

Klaudia Halejcio - pastele i miękkie dodatki 

Klaudia Halejcio - mieszkanieKlaudia Halejcio - mieszkanie / fot. instagram.com/klaudiahalejcio/ materiały partnerów

Klaudia Halejcio uwielbia dodatki do wnętrz w jasnych, pastelowych kolorach, które łączy z bielą i szarością. My zachwyceni jesteśmy jej nowoczesnym, metalowym fotelem o okrągłym kształcie. Oprócz tego uwielbia też wszelkie miękkie dodatki, które dodają wnętrzu przytulności. Spójrzcie chociażby na ten niesamowity różowy koc. Znalazłyśmy identyczny! 

Joanna Przetakiewicz - czerwone dodatki 

Joanna Przetakiewicz - wnętrzeJoanna Przetakiewicz - wnętrze / fot. instagram.com/joannaprzetakiewicz/ materiały partnerów

Joanna Przetakiewicz lubi nowoczesność i nietypowe połączenia kolorystyczne. Ściany w jej salonie są czarne... ale pokój wcale nie wygląda nudno! Wręcz przeciwnie! Dzięki czerwonym i białym akcentom wnętrze nabiera zupełnie innego charakteru. Bardzo pomysłowa kompozycja. Ciekawym elementem jest wizerunek czerwonych ust na ścianie, który przykuwa wzrok. Mamy podobny obraz! 

Więcej dodatków do wnętrz i mebli w stylu gwiazd znajdziesz w przeglądzie poniżej: 

Więcej o: