Michael Kors i Tommy Hilfiger na wyprzedaży! To już OSTATNIE okazje. Buty tańsze o 500 zł, a torebki? Oszczędzisz nawet 700!

PJ
20.03.2018 20:30
Kolaż, markowe rzeczy z wyprzedaży/Materiały partnera

Kolaż, markowe rzeczy z wyprzedaży/Materiały partnera (www.instagram.com/aniawendzikowska)

Mamy dla was idealne buty na wiosnę, stylowe torebki, które pomieszczą wasze najpotrzebniejsze rzeczy oraz praktyczne dodatki, które stanowią świetne uzupełnienie stylizacji! To wszystko znajdziecie na wyprzedaży znanych marek, takich jak Michael Kors, Tommy Hilfiger, Calvin Klein

Sezon wiosenny to idealny czas,  żebyście uzupełniły swoją szafę o fajne dodatki i to  marek Michael Kors, Tommy Hilfiger czy Calvin Klein. Mamy dla was rzeczy z wyprzedaży, które powinny wam się przydać. Zacznijcie wiosnę w świetnym i modnym stylu!

Buty z wyprzedaży 

Znalazłyśmy dla was piękne buty i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Spójrzcie tylko na klasyczne, czarne botki marki Tommy Hilfiger, które idealnie nadają się na okres przejściowy, a u nas są przecenione o ponad 200 zł. Z kolei model od Korsa jest tańszy o 500 zł! Dobrze gdybyście też znalazły w swojej szafie miejsce na sandały od Michela Korsa bądź Calvina Kleina, które, jak tylko zrobi się cieplej będą wspaniałym dopełnieniem waszych zestawów. Spójrzcie poniżej na modele butów, które dla was mamy, może jakieś wpadną wam w oko?

Kolaż, markowe buty/Materiały partneraKolaż, markowe buty/Materiały partnera www.instagram.com/aniawendzikowska

Torebki z wyprzedaży

Każda kobieta kocha buty, ale prócz nich uwielbiamy też torebki. W naszych szafach możemy mieć ich niezliczoną ilość i to każdą na inną okazję. Mamy dla was markowe torebki, które świetnie sprawdzą się na co dzień. Wśród modeli poniżej macie duże, poręczne torby idealnie nadające się do pracy, które pomieszczą potrzebne wam rzeczy, jak również te mniejsze, które możecie założyć na spacer, a nawet spotkanie z przyjaciółmi. 

Kolaż, markowe torebki/Materiały partneraKolaż, markowe torebki/Materiały partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Markowe dodatki z wyprzedaży

Idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji są dodatki. Szczególnie te, które prócz wyglądu zachęcają swoją praktycznością. Takimi dodatkami są stylowe zegarki, skórzane, markowe portfele, a nawet czapka z daszkiem, która przyda wam się podczas słonecznych dni. Z tymi dodatkami będziecie wyglądały bardzo modnie, a już teraz możecie mieć je w dużo niższej cenie. Sprawdźcie!

Kolaż, markowe dodatki/Materiały partneraKolaż, markowe dodatki/Materiały partnera www.instagram.com/jemerced

Poniżej więcej produktów