Gdy żyjemy w ciągłym stresie, tylko domem i pracą, jesteśmy wiecznie zabiegane, zdecydowanie przyda nam się trochę relaksu. Jak go sobie zapewnić? Niektórym z was wystarczy kanapa i dobra książka, ale warto też pomyśleć o innych sposobach. Mamy dla was trzy propozycje, które są idealne, żeby zrelaksować się w domu!
Jeżeli w swoim mieszkaniu macie wannę, koniecznie powinnyście często z niej korzystać. Prysznic też potrafi być relaksujący, ale nie ma to jak wanna wypełniona wodą, w której możecie poleżeć i odpocząć. Warto, żebyście do takiej kąpieli relaksującej przygotowały sobie sól morską lub musującą kulę, która rozpuści się w wodzie i nada jej kolor. Prócz tego pomyślcie też o olejkach do kąpieli i żelach, których zapach was zrelaksuje. A jak relaksuje się Anna Wendzikowska? Spójrzcie na zdjęcia z jej instagrama. Taka kąpiel musi być niesamowicie odprężająca!
Uwielbiacie świeczki? My też! Potrafią stworzyć naprawdę wyjątkowy nastrój, i spowodować, że poczujecie się zrelaksowane. Takie świeczki warto stosować podczas kąpieli, a nawet jeśli leżycie i oglądacie telewizję. Ich światło i zapach zadziała odprężająco i wyciszająco. Pozwoli poczuć wam się komfortowo i z chęcią spędzicie w takiej atmosferze wieczór, a może i dzień.
Prócz atmosfery, jakie tworzy światło i relaksującej kąpieli, pomyślcie też o pielęgnacji swojego ciała. Warto zwrócić uwagę na balsamy, które nawilżą i odprężą skórę, a ich zapach wprowadzi was w sferę relaksu. Każda kobieta powinna zadbać o siebie jak najlepiej, dlatego warto żebyście od czasu do czasu we własnym domu stworzyły sobie relaksująca atmosferę.
Poniżej więcej produktów
Lubomirski-Lanckoroński z żoną i Trzaskowski na wyścigach konnych. Ekspertka załamała ręce
Szpak o bolesnym rozstaniu. "Najbardziej zatruta relacja w moim życiu"
"Taniec z gwiazdami". Kto pożegnał się z show w siódmym odcinku?
18-latek z "Must Be the Music" zamieścił nowy wpis o rodzinie. "Nie dam rady dłużej milczeć"
Kurzopki pod okiem stylisty. To powinna zmienić Cichopek. "Niepotrzebnie odwraca uwagę"
Pierwsze małżeństwo Skrzyneckiej rozpadło się z hukiem. "W niczym nie zawiodłam"
Emocjonalne grafiki Damięckiej 19 kwietnia. Tak upamiętniła rocznicę powstania w getcie warszawskim
Jolanta Kwaśniewska w pięknych balerinach. W H&M znajdziesz podobne i idealne na lato
Kaczorowska i Rogacewicz nadają z auta. Celebrytka zwróciła się do "strażników ruchu drogowego"