TO kolor lata, zobacz jak noszą go gwiazdy! Wendzikowska, Borys czy Edyta Herbuś?

Inauguracja lata już się odbyła, jedna z ważniejszych imprez w sezonie, a więc gwiazdy, które na nią przybyły musiały prezentować się znakomicie. Większość z nich wybrała kolor sezonu, dlatego warto przyjrzeć się bliżej ich stylizacjom.

Biel, bo to właśnie o tym kolorze będziemy zaraz pisać, królowała na tegorocznej imprezie. Inauguracja lata, jak sama nazwa wskazuje jest początkiem nowego sezonu, dlatego gwiazdy wybrały iść letni kolor. Biel kojarzona jest z dziewczęcym urokiem i lekkością! Zobaczmy czy poniższe stylizacje właśnie takie są?

Ania Wendzikowska w zwiewnej spódnicy

Annę Wendzikowską często można spotkać w dziewczęcych stylizacjach. Wygląda w nich zazwyczaj promiennie i młodo, tutaj również tak się prezentuje. Biała spódnica do ziemi i lekka bluzka przypominająca swoim materiałem jedwab sprawdzą się szczególnie latem. Bez wątpienia całość prezentuje się elegancko i bardzo letnio. Wysokie szpilki dodają lekkości, a mała złota kopertówka podkreśli letnią opaleniznę.

fot. WBF/ Anna Wędzikowska. materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF/ Anna Wędzikowska. materiały partnera, kolaż Avanti24 fot. WBF/ Anna Wędzikowska. materiały partnera, kolaż Avanti24 fot. WBF/ Anna Wędzikowska. materiały partnera, kolaż Avanti24

Olga w kolorowych szpilkach

Dawno niewidziana na imprezach pojawiła się Olga Borys, która bez wątpienia przykuła uwagę swoim wyglądem. Koronkowa sukienka prezentuje się znakomicie na szczupłej sylwetce aktorki. Dodatki w kolorach czerwieni i czerni ładnie uzupełniają klasyczną stylizację. Wysokie szpilki eksponują nogi, a delikatne pierścionki dodają kobiecego wdzięku.

fot. WBF/ Olga Borys. materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF/ Olga Borys. materiały partnera, kolaż Avanti24 fot. WBF/ Olga Borys. materiały partnera, kolaż Avanti24 fot. WBF/ Olga Borys. materiały partnera, kolaż Avanti24

Edyta Herbuś w eleganckiej kreacji

Edyta Herbuś jest stałą bywalczynią pokazów mody i prezentacji. Również ta impreza branżowa nie mogła umknąć jej uwadze. Stylizacja z sukienką mini i długim szalem przywodzi nam na myśl stylizację rodem zza wielkiego oceanu. Długi tren dodaje powagi i klasy. Aktorka wybrała błyszczące dodatki, srebrne sandałki i kopertówka o wyglądzie puzderka to strzał w dziesiątkę. Całość mogłaby być mniej wydekoltowana, jednak i tak wygląda dobrze.

fot. WBF/ Edyta Herbuś. materiały partnera, kolaż Avanti24fot. WBF/ Edyta Herbuś. materiały partnera, kolaż Avanti24 fot. WBF/ Edyta Herbuś. materiały partnera, kolaż Avanti24 fot. WBF/ Edyta Herbuś. materiały partnera, kolaż Avanti24

Jeszcze więcej białych sukienek znajdziesz poniżej!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.