Jak one to robią - gwiazdy w ciąży zachwycają stylizacjami

KE
31.10.2016 08:15
zdj. Artelioni, Kapif

zdj. Artelioni, Kapif (zdj. Artelioni, Kapif)

Ciążowy brzuszek wcale nie przeszkadza w brylowaniu na salonach, a te gwiazdy są tego najlepszym przykładem. Oto 3 najlepsze stylizacje ciążowe z ostatnich tygodni. Która z polskich celebrytek wypadła najlepiej?

Kilka dodatkowych kilogramów nie tylko nie wprawiło je w kompleksy, ale dodało im niesamowitego uroku. Mowa oczywiście o gwiazdach, które ostatnimi czasy prezentowały nam się w stylizacjach ciążowych. Ani na chwile nie zwalniają tempa w karierze, ale dumnie prezentują okazałe brzuszki. A my nie możemy wyjść z podziwu. Oto wyróżnione przez nas stylizacje.

Paulina Sykut-Jeżyna

zdj. Kapifzdj. Kapif zdj. Kapif zdj. Kapif

Ostatnimi czasy Paulina Sykut-Jeżyna jest chyba najbardziej znaną i komentowaną przyszłą mamą polskiego show-biznesu. Nie tylko nie zniknęła ze ścianek i prowadzonych programów, ale każde jej pojawienie się wywołuje fale ochów i achów nad jej kolejnymi stylizacjami z coraz to pokaźniejszym brzuchem. Dziennikarka wygląda kwitnąco, nie rezygnuje nawet z krótkich sukienek i szpilek i wygląda równie olśniewająco, co przed stanem błogosławionym. Czekamy nie tylko na szczęśliwą nowinę i zdjęcia nowego członka rodziny, ale również na jej kolejne stylizacje. W wybranej przez nas dziś pojawiła się na półfinale Tańca z Gwiazdami .

Tamara Arciuch

zdj. Kapifzdj. Kapif zdj. Kapif zdj. Kapif

Aktorka razem z mężem Bartkiem Kasprzykowskim spodziewają się drugiego wspólnego dziecka, które z kolei dołączy do braci Michała (6 lat) oraz Krzysztofa (17) z pierwszego małżeństwa Tamary. 41-letnia aktorka nie tak często jak Paulina Sykut-Jeżyna pojawia się w mediach, ale kiedy już to robi stawia na stylizacje luźniejsze, odsłaniające zgrabne nogi i podkreślające delikatną słowiańską urodę.

Małgorzata Socha

zdj. Artelionizdj. Artelioni zdj. Artelioni zdj. Artelioni

Oczekując drugiego dziecka aktorka zdecydowała się obrać całkiem inną taktykę publicznych wystąpień. Zrezygnowała z pokazywania się na ściankach i w programach telewizyjnych, a medialny debiut w drugiej ciąży zrobiła dopiero na drodze wyjątku pozując dla biżuteryjnej marki Artelioni. Mamy nadzieję, że to nie ostatni raz, kiedy możemy podziwiać ją w "takim staniem". Wygląda obłędnie!

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
 • Gość: menia

  Oceniono 1 raz 1

  dostają w pakiecie.ciuchy, fryzjera
  , profesjonalny makijaż i kasę dużą za parę godzin pozowania
  każda z nas idąc do pracy w biurze
  , sklepie
  , szkole tego nie ma .ot o cały sekret ich fantastycznego wyglądu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX