Prawdziwe oblicze uczestniczek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Sprawdzamy, jaki mają styl

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z sezonu na sezon zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Gwiazdy zaskakują w nim swoimi metamorfozami, ale jaki styl mają w prywatnym życiu? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Muzyczny show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo pokochało wielu telewidzów. Co tydzień uczestnicy programu zachwycają nas swoim talentem do przeobrażana się w wylosowane przez siebie osoby ze świata różnych gatunków muzycznych. Zmieniają się czasem nie do poznania. Wszystko to zawdzięczają także ekipie, która zajmuje się ich fenomenalną charakteryzacją. A jak radzą sobie z modą i wyglądem na co dzień? Dziś wzięliśmy pod lupę styl trzech uczestniczek programu. Oto jak wyglądają, kiedy zrzucą z siebie charakteryzację:

Joanna Moro

Joanna Moro / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/Joanna-Moro-518674314827971/)Joanna Moro / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/Joanna-Moro-518674314827971/) Joanna Moro / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/Joanna-Moro-518674314827971/) Joanna Moro / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/Joanna-Moro-518674314827971/)

Joanna Moro , aktorka i piosenkarka, która zasłynęła przede wszystkim rolą w serialu o Annie German. Obecnie gra w wielu spektaklach oraz bierze udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo . A jaka jest na co dzień? Styl Joanny jest dosyć minimalistyczny. Aktorka ceni sobie wygodę, dlatego wybiera najczęściej spodnie, jeansy lub kombinezony. Do tego zakłada t-T-shirty albo gładkie bluzki oraz komfortowe buty. Sięga również po stonowaną kolorystykę, którą niekiedy ożywia delikatnymi pastelami albo mocnym akcentem kolorystycznym. Jednak chyba najbardziej preferuje kolor biały, khaki oraz szarości i klasyczną czerń.

Olga Borys

Olga Borys / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/OlgaBorysFanPage )Olga Borys / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/OlgaBorysFanPage ) Olga Borys / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/OlgaBorysFanPage ) Olga Borys / fot. Facebook.com (https://www.facebook.com/OlgaBorysFanPage )

Wiecznie uśmiechnięta aktorka Olga Borys również zachwyca nas swoimi przeobrażeniami w programie Polsatu. Na co dzień styl Olgi jest bardzo kobiecy i dziewczęcy zarazem. Olga wybiera jasne kolory, a w tym ponad wszystko kocha biel i pastele jak pudrowy róż albo błękit. Aktora lubi bawić modą. Często wybiera kombinezony albo modnie skrojone żakiety.

Maria Tyszkiewicz

Maria Tyszkiewicz / fot. Instagram (https://www.instagram.com/mariatyszkiewicz/)Maria Tyszkiewicz / fot. Instagram (https://www.instagram.com/mariatyszkiewicz/) Maria Tyszkiewicz / fot. Instagram (https://www.instagram.com/mariatyszkiewicz/) Maria Tyszkiewicz / fot. Instagram (https://www.instagram.com/mariatyszkiewicz/)

Młoda, utalentowana i piękna Maria Tyszkiewicz dała się już poznać jako mistrzyni metamorfoz. Poza programem możemy ją oglądać również w Teatrze Studio Buffo. Na co dzień jej styl jest dosyć charakterystyczny i pełen nawiązań do etnicznych motywów. Aktora wybiera mocne i zdecydowane kolory, które łączy z czernią lub beżami i brązem. W jej stylu ważne są także dodatki jak boho biżuteria oraz kapelusze, które uwielbia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.