Na gali Paszportów "Polityki" 14 stycznia nie zabrakło gwiazd, a wśród gości pojawiła się także Małgorzata Kidawa-Błońska. Obecna marszałkini Senatu nie odpuściła pozowania na ściance. O ocenę kreacji polityczki poprosiliśmy stylistę Michała Musiała. Co sądzi? Widzi wiele pozytywów, ale pojawiły się drobne wpadki.
Małgorzata Kidawa-Błońska z uśmiechem pozowała na ściance fotoreporterom. Polityczka wybrała się na wydarzenie w bardziej nieformalnej stylizacji. O kreację postanowiliśmy zapytać znawcę modowego. Stylista Michał Musiał przyjrzał się ubiorowi marszałkini. "Małgorzata Kidawa Błońska tym razem zdecydowała się na wzorzystą sukienkę w nieco mniej formalnym stylu. Połączyła ją z czarnymi kozakami i marynarką w tym samym kolorze. Warto zwrócić uwagę na detale - złote guziki i błękitny pasek z pewnością nie były dziełem przypadku. Nowoczesne okulary i kolczyki koła doskonale uzupełniły całość" - stwierdził w rozmowie z Plotkiem. Dodał jednak, że "sukienka mogłaby być dłuższa, a marynarka krótsza". W ostatecznym rozrachunku wszystko było jednak świetnie dopasowane.
Trudno do czegokolwiek się przyczepić
- podsumował Michał Musiał. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć, jak wyglądała polityczka.
PRZECZYTAJ WIĘCEJ: Andrzej Duda wyśmiany na Paszportach "Polityki". "Pan prezydent lubi śmigać"
Na gali pojawili się m.in. Sandra Drzymalska - nominowana w kategorii film, a także Ralph Kamiński. Aktorka pokazała się w iście gotyckim stylu. Gwiazda wybrała czarną koszulę z falbaną, do której dopasowała długą aż do kostek spódnicę w tym samym kolorze. Nie zabrakło skórzanych butów. Drzymalska postawiła na związane włosy. Ralph Kamiński zdecydował się na elegancję z odrobiną mroku. Wokalista postawił czarne spodnie oraz marynarkę. Klasycznym elementem jego stylizacji była biała koszula. Na dłoniach piosenkarza pojawiły się czarne rękawiczki. Ralph zaczesał włosy i ułożył je na żel.