Wieści nadeszły niespodziewanie. Do żony Marka Kondrata spływają gratulacje

Marek Kondrat i Antonina Kondrat (znana jako Turnau) od 2015 roku tworzą małżeństwo. Ukochana aktora właśnie zdradziła pilne wieści. Nie kryje szczęścia, a fani przekazują swoje gratulacje.

Marek Kondrat i Antonina Kondrat (Turnau) od kilkunastu lat tworzą udany związek. Dla wielu osób ich relacja jest kontrowersyjna. Wszystko przez znaczną różnicę wieku. Aktor poznał swoją przyszłą żonę, gdy ta była jeszcze dzieckiem. W 2012 roku spotkali się już na gruncie zawodowym - Antonina Turnau jako reporterka programu TVP2 "Wszystko o kulturze" realizowała wówczas reportaż. Z czasem ich relacja z przyjaźni zmieniła się  w coś więcej. Choć zakochanych dzieli aż 38 lat, nie przeszkadzało im to w zbudowaniu szczęśliwego związku. W 2015 roku para stanęła na ślubnym kobiercu, a Antonina przyjęła nazwisko męża. Trzy lata później na świecie pojawiła się córka Helena. Teraz ukochana Kondrata po raz kolejny przekazała radosne wieści.

Zobacz wideo Kto ma najlepszy styl? Rozenek ocenia. Mówi o Lewandowskiej i Schreiber

Marek Kondrat i Antonina Kondrat przekazali radosne wieści. W sieci napływają gratulacje

Antonina Kondrat zyskała popularność głównie dzięki znanemu tacie, Grzegorzowi Turnau. Kobieta pracuje jednak na swoje nazwisko, tworząc własny biznes. Ukochana aktora od dłuższego czasu myślała nad założeniem własnej marki modowej. Pragnęła tworzyć kimona. Warto podkreślić, że studiowała w Krakowskiej Szkole Projektowania Ubioru. Jej marzenie w końcu się spełniło. Wszystko ogłosiła na Instagramie. - Warszawa, ale przedmieście jest krakowskie. A przy Krakowskim Przedmieściu Koncept Store, czyli nasz pierwszy warszawski adres, pod który bardzo serdecznie państwa zapraszamy - zaczęła mówić na swoim profilu.

Wyznała, że otwarcie nastąpi lada chwila. Ubrania będą dostępne od 25 czerwca. - Będą je państwo mogli odwiedzać, przymierzać, dotykać, jesteśmy strasznie szczęśliwi - dodała zadowolona Antonina Kondrat. Fani rzucili się do gratulowania. "Super wiadomość, gratulacje!" - pisali. Po więcej zdjęć pary zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

 

Co na to Marek Kondrat? Okazał wsparcie swojej ukochanej

Marek Kondrat cieszy się z sukcesów żony. Jak wyznał w rozmowie z magazynem "Życie na gorąco", chce, aby jego ukochana się rozwijała. Dodał, że Antonina dzięki temu może realizować się zgodnie ze swoim wykształceniem. "Marek wspiera żonę w realizacji jej zawodowego marzenia. Przez ostatnie lata miał okazję obserwować, jak doskonale zarządza jego winiarską firmą. Jest przekonany, że i tym razem odniesie sukces" - taka informacja pojawiła się na łamach "Życia na gorąco". ZOBACZ TEŻ: Kondrat znał w dzieciństwie braci Kaczyńskich. Zauważył ciekawe rzeczy. "Jarek musiał wygrywać"

Marek KondratMarek Kondrat Fot. Marcin Stępień / Agencja Wyborcza.pl

Wybierzecie się do sklepu Antoniny Kondrat?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.