Nel z "W pustyni i w puszczy" wzięła ślub. Karolina Sawka w zjawiskowej sukni, spójrzcie na rękawy

Karolina Sawka, czyli filmowa Nel z "W pustyni i w puszczy" wyszła za mąż. Postawiła na nietypową sukienkę. Wyglądała olśniewająco.

Karolina Sawka zdobyła ogromną popularność dzięki roli Nel w ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy". Młoda aktorka miała wtedy zaledwie dziewięć lat, ale wiek nie stanął jej na przeszkodzie, by podbić serca widzów. Lata później Sawka skończyła szkołę filmową, a teraz pochwaliła się, że wzięła ślub! Wybrankiem filmowej Nel został Mateusz Rzeźniczak, który również jest aktorem. Zdjęcia z wyjątkowej ceremonii znajdziecie w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Katarzyna Pakosińska szykuje się na rocznicę ślubu. Jej wesele trwało tydzień

Karolina Sawka zachwyciła suknią ślubną. Aktorka postawiła na naturalne wydanie 

Państwo młodzi wyglądali elegancko i nowocześnie. Rzeźniczak zamiast klasycznego garnituru pokazał się w luźniejszej odsłonie. Na biały podkoszulek założył marynarkę i dopasował do niej szerokie spodnie. Do tego stylowe okulary i mamy pana młodego z okładki popularnych magazynów. Z kolei Karolina założyła długą białą suknię z szerokimi rękawami. W ręce trzymała bukiet z gipsówki. Tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że niedługo młodzi wybierają się w podróż poślubną. "Nie zależy im na mieszkaniu w drogich hotelach. Lubią jeździć budżetowo i tak, żeby, jak najwięcej zobaczyć. Zwiedzili niemal całą Europę" - mówił informator. A wam jak podobają się stylizacje państwa młodych? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu.  

 

Karolina Sawka ciepło wspomina rolę w "W pustyni i puszczy". Czemu nie uległa fali popularności? 

W wywiadzie z Kubą Majem aktorka opowiedziała o swojej pierwszej wielkiej roli. "Była to przygoda niezwykła i wyjątkowa. Mimo że spędziliśmy w Afryce ponad pięć miesięcy, nie mam wspomnienia ciężkiej pracy. Była to przyjemność, zabawa. Egzotyczne zwierzęta, owoce, dziki ląd" - mówiła. Później wyznała, dlaczego po roli Nel widzowie przez długi czas nie zobaczyli jej na ekranie. "Rodzice postanowili dać mi wybór w dorosłym życiu, a nie decydować za mnie w dzieciństwie: z tego względu po emisji filmu nie posyłali mnie do seriali czy programów. Jako dorosła osoba wybrałam tę ścieżkę samodzielnie. Myślę, że ich wybór był słuszny" - tłumaczyła. ZOBACZ TEŻ: Film "W pustyni i w puszczy" ma już 22 lata. Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy. Nel z kolczykiem w nosie możecie nie poznać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.