Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie najstarszej córki. Fani zgodnie przyznali, do kogo jest podobna

Michał Wiśniewski dodał na Instagram zdjęcie najstarszej córki. Fani są zachwyceni. Ocenili, do kogo jest podobna.

Życie miłosne Michała Wiśniewskiego od lat wzbudza spore emocje. Jak wiadomo, w 2020 roku znany piosenkarz wziął ślub po raz piąty. Jeśli chodzi o dzieci - ma ich szóstkę, a najmłodsze niedawno świętowało rok. Celebryta zdecydował się opublikować zdjęcie najstarszej z córek. Fani nie kryli zachwytu i jasno stwierdzili, do kogo jest podobna Fabienne.

Zobacz wideo Katarzyna Figura zdecydowała się na oryginalne imiona dla córek. Były problemy w szkole?

Jak wygląda Fabienne Wiśniewska? Fani ocenili, do kogo jest podobna

Michał Wiśniewski jest bardzo aktywny w sieci, a w mediach społecznościowych fani mogą podejrzeć, co się dzieje w jego życiu prywatnym. Wiele emocji wzbudzają relacje miłosne lidera "Ich troje", który już pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jedną z jego żon była Marta "Mandaryna" Mandrykiewicz, z którą ma dwójkę dzieci - Xaviera Michała i Fabienne Martę. Poza tym ma jeszcze dwie córki z Anną Świątczak - Etiennette Annę i Vivienne Viennę, a także dwóch synów z Polą - Falco Amadeusa i Noëla Cloé. To jednak najstarszą córką ostatnio pochwalił się w sieci. 

Wiśniewski opublikował na Instagramie, gdzie obserwuje go niemal 150 tysięcy osób, zdjęcie Fabienne. Ujęcie znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Fani są zachwyceni urodą kobiety, która już niedługo będzie świętować 21. urodziny. Wszyscy byli również zgodni w kwestii podobieństwa do rodziców - Fabienne podobna jest do Mandaryny. "Piękna jak Marta", "Bardzo ładna, podobna do mamy", "Śliczna, cała Martyna", "Jaka Fabienne jest podobna do Marty, śliczna dziewczyna" - czytamy pod postem. 

Jakim tatą jest Michał Wiśniewski? 

52-letni piosenkarz często chwali się swoimi pociechami. Sama Fabienne postanowiła opowiedzieć w rozmowie z serwisem naTemat, jakim ojcem jest Michał Wiśniewski. "Na pewno jest tatą niestandardowym - rozrywkowym i bardzo kochanym. Nie pamiętam takiego momentu w swoim życiu, żeby nie mówił, że jest z nas dumny. A to bardzo dużo znaczy dla dziecka, które stara się coś robić, rozwija się. (…) Pomimo tego, że nie mieszkamy razem, a wychowanie było bardziej po stronie mamy, to tata zawsze starał się być. Czy chcieliśmy go mniej, czy bardziej, to zawsze i tak gdzieś przemykał" - wyjawiła. 

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski Ich Troje wystąpi na Pol'and'Rock. Michał Wiśniewski reaguje na hejt. 'Nie kradniemy nikomu miejsca' / Fot. KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.