Lewandowska przed meczem z córkami. Klara dała popis akrobatycznych umiejętności

Anna Lewandowska wrzuciła urocze nagranie, na którym widzimy akrobatyczne popisy Klary. Stanie na rękach było tylko początkiem.

16 czerwca odbędzie się pierwszy mecz Polaków na Euro 2024. Nasza reprezentacja zagra z Holandią. Na kilka godzin przed rozgrywkami Anna Lewandowska wrzuciła zdjęcia swoich córek. Klara i Laura pozują na jednej nodze. "Calineczki" - podpisała żona piłkarza. Nieco wcześniej na relacji pojawiło się nagranie z treningu Klary. Niedawno mogliśmy zobaczyć, jak starsza córka Lewandowskiego stoi na rękach. Już wtedy wielu fanów było pod wrażeniem. Tym razem "Calineczka" poszła o krok dalej. Ujęcia z nagrania znajdziecie w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Lewandowski tak długo rozdawał autografy, że później stało się to...

Rozbrykana Klara robi mostek, szpagat i gwiazdę. Lewandowska pęka z dumy 

Na wrzuconym wideo widzimy starszą córkę Lewandowskich ubraną w strój baletowy. W pewnym momencie dziewczynka wchodzi na ogromną matę i wykonuje mostek. Chwilę później zmienia pozycję i robi szpagat. Następnie wstaje, wykonuje szybką, lecz efektowną gwiazdę i wraca do szeregu. Dumna Lewandowska kibicowała jej z trybun. Potem trenerka wrzuciła zdjęcie będące wyrazem wsparcia dla męża i całej reprezentacji. "Dzisiaj pierwszy mecz naszej reprezentacji na Euro 2024. Kibicujmy Biało-czerwonym od początku do samego końca" - pisała. Pod postem zaroiło się od komentarzy. "Ania, coś czuję w kościach, że będziemy tańczyć z radości" - ekscytował się Qczaj. "Trzymamy kciuki" - pisali inni. A wy jak myślicie? Polska ma szansę na wygraną? Dajcie znać w sondażu na końcu artykułu. 

Klara i LauraKlara i Laura Fot. @annalewandowska/ Instagram

Lewandowscy planują kolejne dziecko? Robert chciałby mieć syna 

W wywiadzie z WP Sportowe Fakty piłkarz opowiadał o tym, jak spełnia się w roli ojca. Później temat zszedł na... kolejne dziecko. "Jestem dumny, że mam dwie córki. To super uczucie. Nie wiem, jak to jest mieć syna. A czy będę miał taką możliwość? Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię nie, nie mówię tak. Wiadomo, że to też decyzja Ani" - odpowiedział dyplomatycznie. W tym samym wywiadzie Lewandowski zdradził, że stara się być asertywnym ojcem. "Tłumaczę dzieciom, co wolno, a co nie jest ważne, bo jak się pozwoli na coś raz, drugi, trzeci to później ciężko to już odkręcić" - mówił. ZOBACZ TEŻ: Lewandowska miała doprowadzić do stłuczki. Wyjeżdżała z parkingu i bach! Zdjęcia trafiły do sieci

Czy Polska wygra mecz z Holandią?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.