Chajzer po aferze ze swoją fundacją wyjechał za granicę. Chwali się, że kupił już mieszkanie. "Jest pięknie!"

Filip Chajzer podzielił się na InstaStories zaskakującą wiadomością. Celebryta zainwestował w nieruchomość w Hiszpanii i właśnie stał się szczęśliwym posiadaczem mieszkania. Ostatnio ten kierunek to mekka influencerów.

Filip Chajzer niedawno poinformował, że przebywa w Hiszpanii. Celebryta zamieszkał w Maladze, gdzie ma mieszkanie w niewielkiej odległości od plaży. W apartamencie z sypialnią i salonem ma także do dyspozycji balkon z meblami wypoczynkowymi. Chajzer właśnie w Hiszpanii planuje rozkręcać dalej swój biznes z siecią kebabów. Przypomnijmy, że celebryta niedawno otworzył w Warszawie budkę z kebabem. Jak się okazuje, kolejne miejsce powstanie w Wilanowie i właśnie Hiszpanii, a dokładniej Marbelli. Na tym nie koniec wieści. Chajzer zdecydował się na kupno nieruchomości. 

Zobacz wideo Kebab u Chajzera i energetyki od Buddy? Zrobiliśmy ich test!

Filip Chajzer kupił mieszkanie w Hiszpanii. Tak zareagował jego syn

Po tym, jak Goniec.pl opublikował artykuł na temat fundacji Filipa Chajzera "Taka akcja" w sieci znów zrobiło się głośno na temat byłego już prezentera "Dzień dobry TVN". Filip Chajzer już odniósł się do publikacji portalu, który twierdził, że jego fundacja rzekomo nie wypłaciła części pieniędzy ze zbiórki na chorego chłopca. Według prezentera to jego firma została okradziona (więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ). Teraz z kolei, w najnowszej relacji, którą Filip Chajzer opublikował na InstaStories, wyjawił, że wyjechał z Polski i został szczęśliwym posiadaczem nieruchomości w Hiszpanii. Celebryta podzielił się także swoimi życiowymi przemyśleniami i stwierdził, że nadszedł dla niego dobry czas. Chajzer zdradził też, jak na informację o lokum w Hiszpanii zareagował jego syn. Wygląda na to, że nowy nabytek ucieszył nie tylko jego posiadacza. W dalszej części nagrania Chajzer podkreślił, aby nigdy nie przestać marzyć, bo on właśnie jedno ze swoich marzeń spełnił. - W życiu to tak jest, to też przewrotne jest, że jak się zaczyna pier***** to wszystko, ale z drugiej strony, jak już wychodzi słońce to, to słońce wygląda tak, jak to słońce, które teraz świeci nad Costa del Sol - zaczął celebryta. W dalszej części wypowiedzi zrelacjonował reakcję jego syna na wieść o zakupie mieszkania. 

Dzwonię dzisiaj do mojego syna Aleksa i mówię: Tata kupił mieszkanie w Hiszpanii. Na co Aleks... ale radość, eksplozja radości, bo jego ulubiony klub to Real Madryt. Nie może się doczekać, odlicza dni i godziny do wakacji, żeby mógł do mnie przyjechać (...) Jest pięknie

- stwierdził Chajzer. Zdjęcia celebry z Hiszpanii znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Filip ChajzerFilip Chajzer fot. kapif.pl

Nie tylko Filip Chajzer. Te gwiazdy także zainwestowały w nieruchomość w Hiszpanii

Coraz więcej gwiazd inwestuje w nieruchomości za granicą, więc nie było to marzenie tylko Filipa Chajzera. Dorota Szelągowska także kupiła mieszkanie w Hiszpanii. We wpisie, który opublikowała na Instagramie, wyjawiła, jak bardzo jest szczęśliwa, że udało się jej spełnić marzenia. "Odkąd dotarło do mnie, że prawdziwe szczęście polega na tym, że pamięta się czas, kiedy marzyło się o tym, co się teraz ma, staram się celebrować tę myśl. W życiu bym nie uwierzyła, że kiedyś będę miała dom w Hiszpanii - to było kompletnie nierealne marzenie. Ani w to, że skończę kurs na prawko, że będę miała super rodzinę, nie będę się martwić o pieniądze, wsiądę do samolotu, a nawet, że wyjdę z domu… Różnie bywało" - napisała. W swojej posiadłości Szelągowska postanowiła na naturalne materiały, takie jak drewno, beton czy wiklina, a miejsce jest naprawdę przytulne i urokliwe. Zobaczcie, jak wygląda jej mieszkanie. Szelągowska nie jest jedyna. Luksusową willę w Marbelli mają Marina i Wojciech Szczęsny. Apartament w Hiszpanii kupili także Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor oraz Beata Kozidrak. 

 
Jak Filip Chajzer sprawdza się w roli prezentera?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.