Synowie wparowali do Rozenek z kwiatami, a fani przyczepili się do czapki Stanisława. Jej odpowiedź poszła im w pięty

Małgorzata Rozenek udostępniła na Instagramie nagranie z Dnia Matki. Pokazała, jaką niespodziankę przygotowali dla niej synowie. Nie obyło się bez złośliwości ze strony internautów.

Dzień Matki jest hucznie obchodzony także przez nasze gwiazdy. 26 maja media społecznościowe zalewają nagrania i zdjęcia, za pośrednictwem których dziękują swoim rodzicielkom, sobie i swoim dzieciom. Pokazują także, co same dostały. Na profilu na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawiło się kilka relacji z tego pięknego dnia. Jedno z nich wywołało poruszenie. 

Zobacz wideo Stanisław niedługo się wyprowadzi

Małgorzata Rozenek świętowała Dzień Matki. Internauta przyczepił się do Stanisława

Rozenek ma trzech synów: Stanisława, Tadeusza i Henryka. Ten najmłodszy wręczył mamie wyjątkowy prezent - narysował jej portret. "Henio powiedział: masz długie włosy i obcasy" - poinformowała prezenterka. Chłopcy przygotowali także wspólną niespodziankę. Wparowali do łazienki, kiedy się czesała i malowała. Każdy z nich trzymał bukiet pięknych kwiatów. "To dla ciebie mamo" - krzyczał najmłodszy. Uściskom i podziękowaniom nie było końca. "Tadam. Piękny dzień #dzienmamy" - podpisała nagranie prezenterka. Jednak wśród komentujących znaleźli się także czepialscy. Niektórym nie podobało się miejsce, w którym dzieci wręczyły Rozenek prezenty. "Dlaczego te życzenia w toalecie?" - zapytał jeden z użytkowników Instagrama. Doczekał się odpowiedzi, w której prezenterka wyjaśniła, jak do tego doszło. "W łazience" - poprawiła go. "Szykowałam się rano na spacer i chłopcy tam mnie zastali. Nie mogli się doczekać, aż zejdę na dół" - dowiedzieliśmy się. To jednak nie wszystko i miło nie było. "Warto uczyć młodych mężczyzn, żeby nie składali życzeń w nakryciu głowy. W polskiej kulturze zachowujmy ten dobry obyczaj" - zwrócił uwagę ktoś inny. Tu także Małgorzata Rozenek-Majdan nie chciała milczeć. "Moje dzieci mogą mi składać życzenia w czym tylko sobie chcą" - odpisała. Także ktoś inny dodał swoje trzy grosze: "W domu nie chodzi się w nakryciu głowy". Za prezenterką stanęli fani, którzy wytłumaczyli autorom wpisów, żeby się nie czepiali. Na nagraniu zobaczyliśmy łazienkę Rozenek. A jak wyglądają inne pomieszczenia w jej willi? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Małgorzata Rozenek kupiła synom mieszkania za gotówkę

Małgorzata Rozenek bardzo dba o swoje dzieci. Nie tylko przywiązuje wagę do ich edukacji, lecz także już dawno temu pomyślała o ich zabezpieczeniu finansowym. W jednym z ostatnich wywiadów wyjaśniła, że kupiła chłopcom mieszkania za gotówkę, co też potraktowała jako inwestycję. "To były takie nasze pierwsze wydatki. Ja - wbrew pozorom - nie jestem typem wydającym na torebki i buty. Oczywiście kocham podróżować, konsumować pieniądze, ale my jesteśmy z Radosławem bardzo odpowiedzialną rodziną" - powiedziała w rozmowie z Pudelkiem. 

 
"Warto uczyć młodych mężczyzn, żeby nie składali życzeń w nakryciu głowy" - zgadzacie się?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.