Małgorzata Rozenek kupiła synom mieszkania za gotówkę. "To były nasze takie pierwsze wydatki"

Małgorzata Rozenek udzieliła ostatnio obszernego wywiadu, w którym podzieliła się swoim podejściem do pieniędzy. Danuta Martyniuk inwestuje w torebki a ona w... mieszkania.

Małgorzata Rozenek ma ostatnio dużo na głowie. Najwięcej jej uwagi pochłania promocja programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym żona Majdana podejmuje różne wyzwania narzucane m.in. przez osoby ze świata sportu i dziennikarstwa. Ostatnio celebrytka udzieliła obszernego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim podejściu do pieniędzy. W pewnym momencie zaczęła mówić o inwestycjach w nieruchomości. Okazuje się, że Rozenek zdążyła się już zatroszczyć o przyszłość swoich dzieci. Chłopcy na lepszy start dostali własne mieszkania. Kiedy je kupiła? W galerii na górze strony znajdziesz zdjęcia Małgorzaty Rozenek i jej wszystkich synów. 

Zobacz wideo Jędrzejczyk o współpracy z Rozenek-Majdan. Musiała stanąć w jej obronie

Małgorzata Rozenek inwestuje w nieruchomości. "Jesteśmy z Radosławem bardzo odpowiedzialną rodziną"

Celebrytka w rozmowie z Pudelkiem zdradziła, że już kilka lat temu kupiła swoim dzieciom mieszkania i to za gotówkę. "To były takie nasze pierwsze wydatki. Ja - wbrew pozorom - nie jestem typem wydającym na torebki i buty. Oczywiście kocham podróżować, konsumować pieniądze, ale my jesteśmy z Radosławem bardzo odpowiedzialną rodziną" - zapewniała. W tej samej rozmowie zdradziła również, że nieruchomości to tylko część wydatków na dzieci. Mnóstwo pieniędzy pochłania także edukacja. "Szkoła chłopców nie należy do najtańszych, szczególnie jeśli masz ich trzech. Ale to jest tylko rozgrzewka przed studiami. Właśnie zaczynamy ze Staśkiem tę przygodę" - mówiła. 

Małgorzata Rozenek z najstarszym synem i mężemMałgorzata Rozenek z najstarszym synem i mężem Fot. KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek przeżyła chwile grozy na planie swojego programu. "Myślałam, że umrę" 

W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Rozenek zdradziła kulisy nagrań do nowego programu TVN. Celebrytka miała poważne problemy z treningami biathlonowymi. "W pewnym momencie upadłam i poczułam, jak mi strzela coś w kolanie. Ból był taki, że myślałam, że umrę. To jest taki nieprzyjemny moment, w którym nagle zaczynasz myśleć o bardzo wielu rzeczach. Co dalej z programem, co dalej z nogą, jak my to ogarniemy produkcyjnie? (...) - wspominała przerażona. Po krótkiej rehabilitacji Rozenek wróciła do formy. ZOBACZ TEŻ: Radosław Majdan nie zawsze miał taką czuprynę. Włosów nie było, a nagle są 

Zamierzacie obejrzeć nowy program z Małgorzatą Rozenek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.