Anna Lewandowska dostała wyjątkowy prezent od córki na Dzień Matki. Klara się postarała

Anna Lewandowska pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym prezentem, który otrzymała z okazji Dnia Matki. Siedmioletnia Klara wręczyła jej własnoręcznie napisane życzenia.

W Dzień Matki gwiazdy chętnie składają publiczne życzenia swoim mamom. Niektóre celebrytki chwalą się też w mediach społecznościowych prezentami, które dostały od własnych pociech. Anna Lewandowska zalicza się do obu tych grup. Trenerka najpierw złożyła na InstStories życzenia rodzicielce, Marii Stachurskiej, później natomiast pokazała wyjątkową laurkę, którą przygotowała dla niej Klara.

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska dostała od Klary wyjątkowy prezent na Dzień Matki. Trenerka pochwaliła się nim na Instagramie

Anna Lewandowska jest mamą dwóch córek, Klary i Laury. Starsza z nich ma już siedem lat. Z okazji obchodzonego w Polsce 26 maja Dnia Matki dziewczynka postanowiła samodzielnie przygotować prezent dla mamy. Trenerka pochwaliła się na Instagramie kartką z dziecięcego notatnika, na której starsza córka napisała dla niej życzenia. Niedoskonałe, dziecinne pismo sprawia, że laurka wygląda naprawdę uroczo.  Zdjęcia prezentu, który Klara wręczyła mamie, znajdziecie w naszej galerii.

Kochana mamusiu, w dniu twojego święta życzę ci uśmiechu i miłości. Kochająca Klara - napisła dziewczynka.

Anna Lewandowska pokazała makijaż wykonany przez Klarę. "Cera naprawdę lśniąca"

Córki Anny Lewandowskiej często goszczą na instagramowym profilu mamy. Choć trenerka stara się unikać pokazywania twarzy dziewczynek, często publikuje wspólne kadry. Niedawno natomiast pochwaliła się makijażem, który zrobiła jej Klara. Dziewczynka od najmłodszych lat przejawia wiele talentów. - Miałam nagrać filmik o moim kolagenie (...). Ale teraz chciałam pochwalić się make-upem mojej Klary i jej koleżanki, które mnie tak pomalowały. Cera naprawdę lśniąca. Glow na twarzy. Super make-up dziewczyny! Great, great job - mówiła na InstaStories dumna mama. W pewnym momencie przed kamerą pojawiła się też sama Klara, która przesłała obserwatorom trenerki buziaka. Wygląda na to, że starsza córka Lewandowskich wyrasta na influencerkę. Możliwe, że za kilka lat zostanie gwiazdą mediów społecznościowych. ZOBACZ TEŻ: Córki Lewandowskiego kibicują mu na meczu. Lewa wrzuciła urocze zdjęcie: Moje Calineczki

Lubicie dostawać własnoręcznie wykonane prezenty?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.