Tak wygląda trójmiejskie mieszkanie Marty Kaczyńskiej. Prawniczka jest fanką klasyki

Marta Kaczyńska ostatnio rzadko pojawia się w mediach. Jest jednak aktywna na Instagramie. Prawniczka od czasu do czasu publikuje tam kadry ze swojego mieszkania. Córka prezydenckiej pary urządziła swoje gniazdko w klasycznym stylu.

Marta Kaczyńska od jakiegoś czasu unika mediów. Jeszcze kilka lat temu nie stroniła od błysku fleszy, a dziś wiedzie spokojne życie z dala od kamer i prowadzi kancelarię adwokacką w Gdyni. Prawniczka nie zniknęła jednak z mediów społecznościowych i choć na swoim instagramowym profilu najczęściej publikuje zdjęcia krajobrazów, można tam też znaleźć fotografie zrobione w jej trójmiejskim mieszkaniu. Jak urządziła się Kaczyńska?

Zobacz wideo Edyta Golec o domu w Beskidzie. "Wymarzyłam go sobie".

Tak wygląda mieszkanie Marty Kaczyńskiej. Prawniczka jest fanką klasyki

Mieszkanie Marty Kaczyńskiej znajduje się w wiekowej kamienicy. Aby wystrój korespondował z klimatem budynku, prawniczka postanowiła urządzić je w stylu klasycznym. Wysokie stropy i duże okna nadają atrakcyjności wnętrzom, które nie potrzebują wielu zbędnych ozdobników. W mieszkaniu córki prezydenckiej pary dominują beże i szarości, a także biel połączona z czernią. Uwagę zwraca kuchenna podłoga w kontrastowych kolorach. We wnętrzu nie brakuje miejsc do wypoczynku. Na wygodnych kanapach i fotelach najchętniej wylegują się czworonożni pupile prawniczki. Kaczyńska jest też miłośniczką sztuki. W jej mieszkaniu znajduje się mnóstwo obrazów i rzeźb. Wiele miejsca zajmują także książki. Aby ożywić pomieszczenia, gdzieniegdzie ustawiono okazałe rośliny. Zabytkowego klimatu dodają natomiast oryginalne drzwi, które zostały odrestaurowane i pomalowane na biało. Zdjęcia wnętrz mieszkania Marty Kaczyńskiej znajdziecie w naszej galerii.

Córka Marty Kaczyńskiej jest już dorosła. 21-latka studiuje na tej samej uczelni, co syn Angeliny Jolie

Marta Kaczyńska jest matką trójki dzieci. Najstarsza latorośl prawniczki, Ewa, ma już 21 lat. Dziewczyna jakiś czas temu wyprowadziła się z Polski i osiedliła w Seulu. Rozpoczęła tam studia na Yonsei University, chrześcijańskim prywatnym uniwersytecie badawczym. Okazuje się, że na tej samej uczelni podjął także syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, Maddox Jolie-Pitt. ZOBACZ TEŻ: Córka Marty Kaczyńskiej studiuje w Korei. Tak dziś wygląda 21-letnia Ewa

Jak wam się podoba mieszkanie Marty Kaczyńskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.