Barbara Kurdej-Szatan znowu w TVP. Wystąpiła u boku bliskiej osoby. "Nareszcie jest normalnie"

Barbara Kurdej-Szatan powróciła na antenę TVP po trzech latach nieobecności. Aktorka wraz z mężem poprowadziła koncert z okazji "Dnia Matki". "Powoli pojawia się normalność" - komentowali internauci.

Barbara Kurdej-Szatan zaczynała telewizyjną karierę od występów w popularnych programach. Później jednak został gwiazdą TVP i przez kilka lat regularnie pojawiała się na antenie. Zniknęła natomiast w 2021 roku po aferze z wypowiedzią na temat Straży Granicznej. Po zmianie władzy i rewolucji w Telewizji Publicznej aktorka dostała propozycję prowadzenia "Pytania na śniadanie", którą odrzuciła. Ostatnio jednak znów wystąpiła w Telewizji Polskiej. Gwiazda wraz z mężem poprowadziła koncert z okazji Dnia Matki.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan o zaczynaniu w reklamie. "Byłam inaczej postrzegana"

Barbara Kurdej-Szatan znowu w TVP. Wystąpiła u boku bliskiej osoby

Fani Barbary Kurdej-Szatan będą wniebowzięci. Wszystko wskazuje na to, że aktorkę znów będzie można oglądać na antenie TVP. Aktorka poprowadziła bowiem koncert z okazji Dnia Matki, który 26 maja wyemitowano w telewizyjnej Jedynce. Gwiazda miała na scenie wyjątkowego towarzysza. Razem z nią w roli gospodarza wystąpił jej mąż, Rafał Szatan. Koncert zatytułowany "Nie ma jak u mamy" odbył się w Toruniu, na widowni zasiadły natomiast mamy z województwa kujawsko-pomorskiego. Małżeństwo Szatanów odegrało nie tylko rolę konferansjerów. Zakochani zaśpiewali także piosenkę Zbigniewa Wodeckiego - "Opowiadaj mi tak".

Przywitaliśmy państwa ulubioną piosenką mojej mamy - powiedziała ze sceny aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan nie omieszkała także obwieścić swojego powrotu do Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych. "Powroty, powroty :D Wspomnienia, piękne dźwięki…" - napisała na Instagramie aktorka. Opublikowała także nagranie zza kulis koncertu.

 

Fani cieszą się z powrotu Barbary Kurdej-Szatan do TVP. "Nareszcie jest normalnie"

Powrót Barbary Kurdej-Szatan na antenę Telewizji Polskiej wyraźnie ucieszył fanów aktorki. "Oglądałam, bardzo się cieszę, bo tęskniłam. Nareszcie jest normalnie", "Bardzo się cieszę", "Brawo Szatanowie. Udanego prowadzenia w TVP, powoli pojawia się normalność", "Nadszedł czas normalności, koniec bzdurnej blokady - nastał czas radości" - pisali w komentarzach. ZOBACZ TEŻ: Kurdej-Szatan wróciła do TVP. Na antenie "Pytania na śniadanie" padły gorzkie słowa

Cieszycie się, że Barbara Kurdej-Szatan wróciła do TVP?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.