Young Leosia zaliczyła wpadkę podczas koncertu. Bluzka nie wytrzymała

Young Leosia podczas wrocławskich Juwenaliów dała niezłe show. Raperka brawurowo wykonała jeden ze swoich numerów i w pewnym momencie pokazała zbyt wiele. Winna wszystkiemu okazała się bluzka.

Young Leosia jakiś czas temu dołączyła do grona najpopularniejszych polskich wokalistek młodego pokolenia. Doskonale odnajduje się w rapie i ma już na swoim koncie prawdziwe hity. Artystka chętnie koncertuje i nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Ostatnimi czasy wystąpiła na wrocławskich Juwenaliach i wykazała się naprawdę niezłą formą. Wszystko byłoby super, gdyby nie garderobiana wpadka. Young Leosia pokazała uczestnikom wydarzenia naprawdę wiele.

Zobacz wideo Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę. Zobaczcie

Young Leosia zaliczyła wpadkę. Do wszystkiego doszło na wrocławskich Juwenaliach

Wrocławskie Juwenalia w tym roku odbyły się 22 i 23 maja. Impreza przyciągnęła prawdziwe tłumy. Nic w tym dziwnego - w końcu lista występujących artystów była naprawdę imponująca. Wydarzenie honorowym patronatem objął prezydent miasta Jacek Sutryk. Young Leosia była jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd - podczas jej występu pojawiły się prawdziwe tłumy. Raperka tym razem postawiła na różową, odważną stylizację. Składały się na nią szerokie spodnie i krótka, odważnie eksponująca sylwetkę bluzka. W pewnym momencie doszło do wpadki - bluzka nie wytrzymała i fani artystki mogli zobaczyć zbyt wiele. Young Leosia niemal natychmiast się poprawiła i zrobiła to bez schodzenia ze sceny. Możliwe, że guzik po prostu się odpiął.

Wrocławskie Juwenalia jedną z największych studenckich atrakcji. Prezydent jest dumny

Na łamach portalu wroclaw.pl pojawiła się wypowiedź prezydenta miasta, który wyjawił, co myśli o całym przedsięwzięciu. Jego zdaniem to doskonały pomysł i świetna atrakcja dla młodych ludzi. "Jestem dumny (...). Jesteśmy miastem akademickim, stawiającym na uczelnie wyższe i na wspaniałych, utalentowanych studentów, którym chcemy tworzyć jak najlepsze warunki do nauki, a później pracy we Wrocławiu. Juwenalia są potwierdzeniem siły współpracy i jedności naszego akademickiego środowiska. To nie tylko okazja do zabawy, ale również do pokazania, że Wrocław jest miastem otwartym i wspierającym młodych ludzi. Również z tego powodu jako miasto przekazaliśmy 200 tysięcy złotych na organizację tegorocznych Juwenaliów" - wyjawił Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia. Zdjęcia z garderobianą wpadką Young Leosi znajdują się w galerii na górze strony.

Podobają ci się piosenki Young Leosi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.