Magdalena Waligórska i Wojciech Błach mieli romans? "Szukał pocieszenia po rozstaniu"

Czy Magdalena Waligórska i Wojciech Błach mieli przed laty romans? O ich relacji długo rozpisywała się prasa w kraju.

Kiedy serial "Ranczo" bił rekordy popularności, życie prywatne Magdaleny Waligórskiej budziło zainteresowanie opinii publicznej. Serialową Wioletkę łączono m.in. z Wojciechem Błachem, który po rozstaniu z Kamillą Baar miał znaleźć pocieszenie właśnie u boku młodszej dziewięć lat aktorki. Oboje mieli się do siebie zbliżyć podczas współpracy nad spektaklem "Miłość z dostawą do domu". Choć początkowo była to tylko przyjaźń, okoliczności sprawiły, że uczucie miało przerodzić się w coś więcej.

Zobacz wideo Beata Kowalska ujawnia sekret "Rancza". Chodzi o reżysera i scenariusz

Magdalena Waligórska i Wojciech Błach mieli romans? 

Plotki zaczęły się rodzić, kiedy w 2014 roku Wojciech Błach i Kamilla Baar poinformowali o rozstaniu. "Od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się spekulacje i plotki na nasz temat, które w większości są nieprawdziwe i przez to bolesne [...]. Chcemy wyjaśnić w kilku słowach: rozstaliśmy się w zgodzie. Była to nasza wspólna decyzja. Konsekwencją rozstania jest to, że mieszkamy osobno, wspólnie wychowując dziecko" - czytaliśmy w ich oświadczeniu. Gdy wiadomość przedostała się do mediów, szybko zaczęto snuć domysły, że Błach i Waligórska mają się ku sobie.

W ramionach Magdy szuka pocieszenia po rozstaniu z matką swojego syna

- pisało "Twoje Imperium". Choć Magdalena Waligórska i Wojciech Błach bardzo często byli widywani w swoim towarzystwie, nigdy nie odnieśli się do plotek o romansie. To, co ich łączyło, do dziś owiane jest tajemnicą.

Magdalena Waligórska i Wojciech Błach są dziś w szczęśliwych relacjach

Gwiazda "Rancza" obecnie związana jest z Mateuszem Lisieckim, z którym doczekała się dwójki dzieci. Jakiś czas temu głośno było o jej konflikcie z serialowym mężem z "Rancza" Arkadiuszem Naderem. W 2015 roku, po spektaklu w Teatrze w Nowym Zabrzu, miało dojść między nimi do potężnej awantury. To wtedy obecny partner aktorki uderzył Nadera, który później wezwał policję i zgłosił pobicie. Sprawa ostatecznie nie trafiła do sądu, ale aktorzy do dziś mają się unikać. Wojciech Błach jest z kolei po ślubie z Agnieszką Gizą i para również posiada dwójkę pociech. Związek ten od początku budził wiele kontrowersji - wybranka aktora jest od niego młodsza o 19 lat.

Czy serial "Ranczo" powinien wrócić?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.