Pamiętacie Wioletkę z "Rancza"? Krótkie blond włosy to już przeszłość

"Ranczo" jest uważane za jeden z najlepszych komediowych seriali w Polsce. Stare odcinki cieszą się ogromną popularnością na platformach VOD. Fani serialu z sentymentem wspominają, jak wyglądali ich ulubieni bohaterowie. Niektórzy z nich bardzo się zmienili. Ciekawe, czy uda wam się poznać uwielbianą przez wszystkich Wioletkę.

Pierwsze odcinki "Rancza" emitowane były w 2006 roku, a o serialu wciąż wszyscy rozmawiają. Kultowe teksty bohaterów wplatane są do codziennych rozmów, a spora część widzów zwraca uwagę, że lepszej komedii do tej pory nie było. Lata mijają, a aktorzy z produkcji rozwijają swoje kariery w licznych projektach nie tylko stricte związanych z zawodem. Serial był też idealną platformą do wybicia się mniej znanych twarzy. Z takiej okazji skorzystała np. Magdalena Waligórska-Lisiecka, która grała Wioletkę. Czym zajmuje się teraz? Więcej zdjęć serialowej Wioletki znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Romanowska powiedziała to wprost. Z tego powodu "Ranczo" nie powróci

Wioletka z "Rancza" przeszła metamorfozę i rozwija karierę aktorską 

Aktorka zapuściła włosy i zmieniła ich kolor. Nie jest już jasną blondynką. Widać, że serialowa Wioletka czuje się teraz dobrze w ciemniejszych odcieniach. Fani są pod wrażeniem formy, jaką udało jej się utrzymać po dwójce dzieci. Śmiało można powiedzieć, że czas dla aktorki się zatrzymał. Wygląda świetnie i nie zwalnia tempa pracy. Magdalena Waligórska-Lisiecka nie porzuciła aktorstwa. Możemy ją zobaczyć w spektaklach w Teatrze Nowym w Zabrzu. Niewielu wie, że Lisiecka miała również swoje epizody w popularnych produkcjach, takich jak: "Emigracja XD" czy "Sexify". Jakiś czas temu zagrała nawet w fabularyzowanym dokumencie o Marii Konopnickiej.

Konflikt na planie "Rancza". Wioletka nie przepadała za swoim serialowym mężem? 

Okazuje się, że między Magdaleną Waligórską-Lisiecką, a jej serialowym mężem policjantem, Arkadiuszem Naderem, był mocny konflikt. W 2015 roku, po spektaklu w Teatrze w Nowym Zabrzu, doszło do kłótni między znajomymi z planu. To wtedy obecny partner aktorki uderzył Nadera, który później wezwał policję i zgłosił pobicie. Z kolei Waligórska zarzuciła mu nękanie i groźby. Ostatecznie sprawa nie znalazła się w sądzie, ale z pewnością aktorzy nie zamierzają kontynuować przyjacielskich stosunków. ZOBACZ TEŻ: Serialowy Szymek Solejuk z "Rancza" zapuścił włosy i zarost. Dziś zajmuje się nie tylko aktorstwem

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.