Marta Chodorowska z "Rancza" pokazała odważne zdjęcia z wakacji. Z takiej strony fani jej nie znali

Marta Chodorowska rozbudziła wyobraźnię fanów, publikując na Instagramie odważne zdjęcie z wakacji. Na głównym planie ona, a w tle plaża i morze. Tak aktorka korzysta ze słonecznych dni.

Marta Chodorowska może być znana fanom głównie z roli Klaudii, z jednego z najpopularniejszych seriali komediowych w Polsce, "Rancza". Chodorowska nie pojawiała się za często na ekranie, ale swoją karierę aktorską rozwija w teatrze. Oprócz tego aktywnie prowadzi media społecznościowe, chętnie dzieląc się z fanami swoim życiem prywatnym. 

Zobacz wideo Część Wilkowyj dziś. Tak wygląda kultowa ławeczka z "Rancza"

 Marta Chodorowska pokazuje na Instagramie odważne zdjęcia z wakacji

Aktorka często chwali się zdjęciami z egzotycznych podróży, a zdjęcia z wypraw znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Teraz postawiła na tereny  położone bliżej, a konkretniej na Łotwę i Morze Bałtyckie. Tym razem jej zdjęcie wyjątkowo przyciągnęło uwagę wszystkich fanów. Na ujęciu widzimy aktorkę, która zasłonięta jest tylko Instagramowym napisem. "Tę radość zatrzymam na zawsze. Taki Bałtyk kocham. Kompletnie pusty a "w sezonie". Wiatr, woda, słońce, przyroda. Nic więcej nie potrzeba" - dodała we wpisie szczęśliwa Chodorowska.

Marta Chodorowska. Kim jest? Czym się zajmuje? 

Marta Chodorowska urodziła się 1 listopada 1981 roku. W 2005 roku ukończyła studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutowała w kinie, w filmie "Powiedz to, Gabi", gdzie zagrała tytułową rolę Gabi. Związana jest gościnnie z Teatrem Narodowym. Aktorka ma do niego wielki sentyment, ponieważ właśnie tam debiutowała na wielkiej scenie, grając w spektaklu "2 maja". W latach 2006–2016 grała Klaudię Kozioł w serialu "Ranczo". ZOBACZ TEŻ: Elżbieta Romanowska pluska się w basenie. Brak kostiumu kąpielowego nie był przeszkodą

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA