Kasia Tusk pochwaliła się domowym biurem. Jest co podziwiać

Katarzyna Tusk dodała ostatnio na InstaStories relację ze swojego stylowego mieszkania. Sami zobaczcie na wnętrza jej nieruchomości i domowe biuro.

Kasia Tusk jest blogerką oraz znawczynią mody i designu. Często dzieli się w sieci swoimi stylizacjami. Prywatnie jest żoną Stanisława Cudnego. Zakochani wychowują dwie córki: Lilianę i Marię. Córka premiera Polski dba o prywatność swojej rodziny. Czasami jednak uchyla rąbka tajemnicy. Zdarza się, że wrzuca do sieci prywatne kadry i pokazuje swoje mieszkanie. 

Zobacz wideo Karolina Pisarek o mieszkaniu. Planuje sprzedaż?

Kasia Tusk nie próżnuje i pracuje nawet w mieszkaniu. "Domowe biuro i spotkanie"

Kasia Tusk prężnie działa w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie ma już prawie 460 tysięcy obserwujących. To właśnie na tej platformie blogerka pokazała ostatnio kadr z mieszkania, w którym wykonywała swoje obowiązki. "Domowe biuro i spotkanie z Moniką" - pisała blogerka.

Kasia Tusk zaprezentowała na InstaStories wielki stół, znajdujący się w centralnej części pomieszczenia. Blogerka zachwalała przy tym fachowców, którzy wykonali marmurowy blat. Na stole znalazły się kubki z kawką, świeczki oraz różowe kwiaty w stylowym wazonie. "Odkąd mamy już w końcu stół, to na nic w mieszkaniu nie należy narzekać" - pisała zadowolona Kasia Tusk. Chcecie zobaczyć zdjęcia domowego biura blogerki? Koniecznie zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

Kasia Tusk zaapelowała do obserwatorek. "Nie dajcie sobie wmówić..."

Jakiś czas temu Kasia Tusk dodała obszerny wpis na InstaStories. Córka premiera postanowiła przypomnieć swoim obserwatorom, że jej życie nie zawsze wygląda idealnie. "Ten wieczór, gdy raz do roku jesteś po wszystkich rutynowych badaniach, wracasz do domu prosto na miniaferkę o wybór piżamki i myślisz sobie, że masz wszystko. Dziewczyny, nie przejmujcie się w życiu drobiazgami. Badajcie się regularnie. Doceniajcie słodko-gorzki smak zwykłej codzienności" - zaczęła. Miała pewną poradę. "Nie dajcie sobie wmówić, tu na Instagramie, że czyjeś życie jest piękniejsze/fajniejsze/ciekawsze, bo to tylko kradnie wasz czas i energię na to, aby być tu i teraz, cieszyć się chwilą" - skwitowała. ZOBACZ TEŻ: Tak wygląda garderoba Kasi Tusk. Na wiosnę szalone printy? Nadal stawia na minimalizm

Podoba wam się domowe biuro Kasi Tusk?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.