Kasia Tusk wróciła do domu, a tam "miniaferka". Zaapelowała do kobiet. "Nie dajcie sobie wmówić"

Kasia Tusk prowadzi bloga modowego i chętnie pokazuje obserwatorom inspiracje, nie tylko te dotyczące stylu. Tym razem postanowiła zaapelować do kobiet. Ma dla nich ważne słowa.

Kasia Tusk od wielu lat pasjonuje się modą, co doprowadziło ją do założenia bloga w 2011 roku i dwóch prężnie działających marek modowych. Dzięki temu może dzielić się w sieci inspiracjami, a obecnie na Instagramie śledzi ją ponad 450 tysięcy osób. Córka premiera nie jest zbyt wylewna, jeśli chodzi o życie prywatne, ale czasem decyduje się na udostępnianie przemyśleń czy krótkich filmików z codzienności. Tym razem postawiła na wyznanie, a jednocześnie apel do kobiet.

Zobacz wideo Margaret opowiedziała o swoim hobby

Kasia Tusk apeluje do kobiet. Przekazuje im ważne słowa

Gwiazda stawia na inspiracje oraz modę, a jej Instagram jest niezwykle gustowny i przemyślany. Na co dzień jest również mamą. Kasia Tusk postanowiła przypomnieć paniom, które korzystają z mediów społecznościowych, że życie wcale nie wygląda tak, jak przedstawiają to celebrytki i warto żyć swoją codziennością. Zaapelowała również, by dbać o zdrowie i dokonywać rutynowej kontroli.

Ten wieczór, gdy raz do roku jesteś po wszystkich rutynowych badaniach, wracasz do domu prosto na miniaferkę o wybór piżamki i myślisz sobie, że masz wszystko. Dziewczyny, nie przejmujcie się w życiu drobiazgami. Badajcie się regularnie. Doceniajcie słodko-gorzki smak zwykłej codzienności. Nie dajcie sobie wmówić, tu na Instagramie, że czyjeś życie jest piękniejsze/fajniejsze/ciekawsze, bo to tylko kradnie wasz czas i energię na to, aby być tu i teraz, cieszyć się chwilą

- napisała na InstaStories blogerka i bizneswoman.

Kasia Tusk w szczerym wyznaniu o macierzyństwie 

Kasia Tusk przez lata budowała markę osobistą. Oprócz działalności w mediach, 36-latka jest także właścicielką marki odzieżowej. Choć influencerka od lat jest aktywna w social mediach i bardzo dba o udostępniane treści, jest również mamą na pełen etat. W 2014 roku wyszła za architekta Stanisława Cudnego. Małżeństwo przez ten okres doczekało się dwóch córek i to im poświęcają najwięcej czasu. Przez to para nie ma go dla siebie. "Od czasu pierwszego porodu (tj. pięć i pół roku) ani razu nie udało nam się z mężem spędzić we dwoje więcej niż 12 godzin dziennie, nie mówiąc już o weekendzie. Dzieci rozgrywają nas koncertowo, a my się dajemy" - napisała swego czasu Tusk. 

Kasia TuskKasia Tusk fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Obserwujesz Kasię Tusk na Instagramie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.