Tak wygląda garderoba Kasi Tusk. Na wiosnę szalone printy? Nadal stawia na minimalizm

Kasia Tusk od lat pasjonuje się modą. Często pokazuje inspirujące stylizacje, a tym razem zaprosiła obserwatorów do swojej szafy. Jesteście ciekawi, co w niej się znajduje?

W szafie Kasi Tusk nie brakuje stylowych ubrań w stonowanych kolorach - taki właśnie jest jej styl. Córka premiera łączy w codziennych stylizacjach klasykę z luzem, co zresztą wiele osób popiera. Przy okazji sprzątania szafy postanowiła pokazać, na jakie kroje kurtek i innych ubrań stawia.

Zobacz wideo Dygant rezygnuje z garderoby w nowym domu
Zobacz wideo Stępień i hejt na drogie ubrania. Jest reakcja

Kasia Tusk i jej "nowa" garderoba. Ma trzy zasady dotyczące porządku

"Idzie lato. Czas się z tobą rozprawić. Droga pani szafo" - tak córka Tuska napisała na InstaStories, gdzie pokazała garderobę zapełnioną zimowymi okryciami. Pokazała przyśpieszony proces odświeżania szafy i wspomniała przy okazji o trzech regułach, z których korzysta, robiąc porządki. "Zaczynam od wyciągnięcia wszystkiego z szafy. Moja ulubiona zasada przy porządkach to dzielenie ubrań na trzy kupki. 1. Te, które mają zostać. 2. Te, których nie jestem pewna. 3. Te, które na pewno chcę oddać. Dużo łatwiej jest mi odkładać na kupkę "być może oddam" niż "na pewno oddaję", ale, gdy już kończę porządki i przeglądam rzeczy jeszcze raz, to te wątpliwości znikają" - oznajmiła. W kolejnych InstaStories Tusk pokazała jedną z szaf - jest całkowicie biała i ma dwa drążki, na których można powiesić odzież. Wskutek porządków do garderoby influencerki zostały dołączone jasne marynarki, cienkie kurtki oraz koszule. Zrobiło się przestronnie i inspirująco. Zobaczcie sami.

Szafa Kasi TuskSzafa Kasi Tusk https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/?hl=pl

Kasia Tusk od dawna prowadzi markę odzieżową. "Uczyłyśmy się na błędach"

Córka Tuska z dumą pokazuje swoim fanom działania dotyczące MLE Collection, marki, którą prowadzi od lat. O tym przedsięwzięciu opowiedziała więcej w rozmowie z "Vogue". " Zaczynałyśmy ze wspólniczką ostrożnie. Z kilkoma rzeczami w kolekcji. Bez ambicji, że musi się udać. To miał być trochę eksperyment. Uczyłyśmy się na błędach. Do dzisiaj nie mamy żadnego zewnętrznego inwestora. Nie podkupowałyśmy też menedżera innej firmie" - mówiła w dawnym wywiadzie. "Zaczęłyśmy od basiców, teraz można u nas kupić sukienki, okrycia, swetry, spodnie. Każdą rzecz nosimy wpierw same. Testujemy ją w różnych okolicznościach, a potem sprawdzamy, czy nadal chcemy nosić ją po praniu. Dopiero, gdy przekonamy się, że spełnia nasze wymagania, zamawiamy więcej egzemplarzy. Nie we wszystkich rzeczach chodzę na co dzień. To nie muszą być rzeczy wyłącznie z szafy Kasi Tusk. Ale nie ma też ubrań, których nigdy bym nie założyła. Kolekcje są spójne" - dodała. Po zdjęcia zapraszamy do galerii.

Kasia Tusk o modzieKasia Tusk o modzie https://www.instagram.com/makelifeeasier_pl/?hl=pl

Którą blogerkę modową śledzisz na Instagramie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.