Korwin Piotrowska zdegustowana słowami Roberta Pasuta. "To jest potwornie krzywdzące". Wspomniała o jego mamie

Karolina Korwin Piotrowska postanowiła skomentować ostatnie skandaliczne wypowiedzi Roberta Pasuta, który stwierdził, że "kobieta w małżeństwie jest jak dzi**a".

Robert Pasut usilnie pracuje nad reanimacją swojej kariery. Youtuber znalazł na to zaskakujący sposób. Stwierdził, że porzuci wszelką samocenzurę i nie będzie się zbytnio zastanawiał nad możliwymi konsekwencjami swoich wypowiedzi. W podkaście "Zgrzyt" dał popis swoich możliwości w tym zakresie. W odcinku zatytułowanym "Czy Robert Pasut nienawidzi kobiet?" szybko rozwiał wszelkie wątpliwości co do zadanego przez autorów w tytule pytania retorycznego. Między serią skandalicznych wypowiedzi na temat płci przeciwnej Pasut stwierdził m.in., że  współżycie bez zabezpieczenia jest w porządku, chyba że robisz to ze "starymi babami po 25. roku życia", które mają "większy przebieg". Na tym nie koniec. Ostatnio dorzucił jeszcze kilka podpałek do swojego mizoginistycznego pieca, wspominając o nierównych zarobkach w małżeństwie i kobietach, które rezygnują z pracy, aby wychowywać dzieci. Do skandalicznych słów youtubera postanowiła odnieść się Karolina Korwin Piotrowska. 

Zobacz wideo Kubańczyk o freak fightach: Po pierwszej walce doszło mi 140 tys. obserwujących

Karolina Korwin Piotrowska wzięła się za Roberta Pasuta. "To jest potwornie krzywdzące dla wszystkich matek"

Karolina Korwin Piotrowska od dawna komentuje to, co dzieje się w polskim show-biznesie. Wobec skandalicznych słów Roberta Pasuta również nie pozostała obojętna. Youtuber aktualnie reanimuje swoją karierę w jednej z popularnych federacji freak fight, gdzie skandal jest wręcz pożądany. Wygląda na to, że doskonale wpisuje się w to środowisko, bo podczas ostatniego wywiadu znów zadowolony wypluł z siebie kilka obraźliwych zdań na temat kobiet. Tym razem "złotousty" Pasut wypowiedział się na temat małżeństwa i tego czym taki "układ" jest dla kobiety. "Przecież małżeństwo polega na tym, że kobieta daje d**y facetowi, a on przynosi za to pieniądze do domu" - stwierdził. Nawet jeśli poczynania youtubera są jedynie jego sposobem na zwrócenie na siebie uwagi i za wszelką cenę utrzymanie się na językach, to warto podkreślić, że ogląda go wielu młodych ludzi, którzy jego słowa traktują bardzo poważnie. Uwagę na ten problem zwróciła Karolina Korwin Piotrowska. Wspomniała także o mamie Roberta Pasuta. Zgadzacie się z jej opinią?

Idole młodzieży. Pasut twierdzi, że małżeństwo polega na tym, że kobieta daje d**y, a mężczyzna przynosi za to pieniądze, a jeśli matka wychowuje dzieci, to jest dz***ą. To jest potwornie krzywdzące dla wszystkich matek, także matki tego YouTubera

- podsumowała dziennikarka.

Karolina Korwin PiotrowskaKarolina Korwin Piotrowska Fot. KAPIF

Robert Pasut już dostał reprymendę od mamy. "Chłopie, co ty gadasz, ty się p********j w łeb"

Mama Roberta Pasuta już zdążyła się wypowiedzieć na temat ekscesów syna i nie zostawiła na nim suchej nitki. Na filmiku, który youtuber udostępnił w sieci widać fragment z jego mamą, która stwierdziła, że wstydzi się za swojego syna. Bez ceregieli podsumowała jakie ostatnie poczynania. - P*******z pod górkę, synuś. Słuchać się nie da. Wstydzę się za ciebie. Niedługo będą cię palcami wytykać, że jesteś stary zbok. Chłopie, co ty gadasz, ty się p********j w łeb - stwierdziła.

Co sądzisz o słowach Roberta Pasuta?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.