Tak wygląda prawdziwa miłość! Jolanta Kwaśniewska mimo upływu lat obsypuje męża czułymi gestami

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy są szczęśliwym małżeństwem od niemal 45 lat. Mimo tak długiego stażu wciąż potrafią okazywać sobie czułość. Aż miło popatrzeć!

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski od niemal 45 lat tworzą zgodne i kochające się małżeństwo. Były prezydent i była pierwsza dama do dziś cieszą się niesłabnącą sympatią Polaków. Polityk, mimo że prezydentem przestał być 19 lat temu, wciąż prężnie działa i chętnie komentuje bieżące wydarzenia. Jego żona zaś niezmiennie uchodzi za ikonę stylu i elegancji.

Zobacz wideo Jolanta Kwaśniewska stworzyła instytucję pierwszej damy. "Jak zostałem prezydentem, zaczęła się uczyć angielskiego"

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pojawili się publicznie. Od razu zwrócono uwagę na gesty

Choć Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy nie pojawiają się już publicznie tak często, jak przed laty, zawsze ich obecność wzbudza duże poruszenie. Tak było i tym razem. Była prezydencka para gościła na poznańskim kongresie Impact’24, gdzie były polityk podpisywał swoją książkę pt. "Prezydent". Fotoreporterzy przyłapali ich na drobnych czułościach, którymi się obdarzali. Kwaśniewscy trzymali się za ręce, a pewnym momencie nawet skradli sobie całusa, co było naprawdę rozczulającym widokiem. Zdjęcia czułych gestów i Jolanty Kwaśniewskiej z mężem Aleksandrem Kwaśniewskim na Impact'24 en bloc możecie znaleźć w naszej galerii na górze strony.

Jolanta Kwaśniewska wyskoczyła do teatru. Ten detal w jej stroju zmienił wszystko

Jolanta Kwaśniewska to gwarancja dobrego stylu, klasy i stonowanych, ale trafiających "w punkt" odpowiedzi. Niedawno była pierwsza dama wybrała się do teatru i wtedy również nie zawiodła. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego postawiła wówczas na czarny look, który jednocześnie nie został banalany - został urozmaicony chustą z oryginalnym, zwierzęcym wzorem. Dzianinowa sukienka z golfem wspaniale podkreślała sylwetkę Kwaśniewskiej. Czarne szpilki z kolei dodały elegancji. Wyszło z jednej strony skromnie, ale z drugiej bardzo nowocześnie. Kwaśniewska zapozowała do zdjęcia z gwiazdami takimi jak Magdalena Cielecka oraz Maja Ostaszewska. Jolanta Kwaśniewska wielokrotnie była pytana o sekrety jej doskonałego stylu. Po latach wyznała, że nie korzystała z pomocy ekspertów od wyglądu. "Wszyscy oczekują, że pierwsza dama będzie godnie reprezentowała kraj, prasa ocenia jej ubiór, fryzurę. Ta presja nie jest łatwa. Pewnie nie uwierzycie, ale będąc małżonką prezydenta, sama płaciłam za wszystkie ubrania, sama się czesałam i robiłam makijaż" - mogliśmy przeczytać w "Vivie!".

Rozczulił was widok Kwaśniewskich i ich czułości?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.