Romansowali z nią sławni i zaobrączkowani. Porzucili Dorotę Kamińską dla własnych żon

Dorota Kamińska jest dobrze znana fanom seriali. Aktorka ma na swoim koncie także wiele ról filmowych i teatralnych. Równie bogate było jej życie uczuciowe. W przeszłości nie miała jednak szczęścia w miłości.

Dorota Kamińska zyskała popularność na początku lat 80., kiedy to pojawiła się w filmie "Karate po polsku". Aktorka miała wówczas 26 lat i odznaczała się niezwykłą urodą. Wzdychały do niej tabuny mężczyzn. Nie oznacza to jednak, że gwiazda "Klanu" miała szczęście w miłości. W przeszłości źle lokowała swoje uczucia. Jej partnerzy aż dwukrotnie porzucali ją dla … swoich żon.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Dorota Kamińska nie miała szczęścia w miłości. "Okazało się, że kompletnie do siebie nie pasujemy"

Pierwszego męża Dorota Kamińska poznała jeszcze w czasie studiów. Kiedy ukochany oświadczył się młodej aktorce, nie zastanawiała się ani chwili pomimo ostrzeżeń brata i rodziców. Szybko przekonała się jednak, że najbliżsi mieli rację.

Nie znałam życia, a męża zaczęłam poznawać dopiero po ślubie. Dopiero wtedy okazało się, że kompletnie do siebie nie pasujemy" - zdradziła w rozmowie z "Na żywo".

Drugim mężem Kamińskiej był Zbigniew Chaciński. Nowy partner gwiazdy nadużywał jednak alkoholu. Aktorka starała się namówić go na leczenie, jej prośby okazały się jednak bezskuteczne, więc zdecydowała się na kolejny rozwód.

Dorota KamińskaDorota Kamińska KAPiF

Romans ze znanym aktorem nie miał happy endu. Ukochany porzucił Dorotę Kamińską dla… własnej żony

Jeszcze zanim Dorota Kamińska dostała rozwód, wdała się w głośny romans z Waldemarem Dąbrowskim, dyrektorem jednego ze stołecznych teatrów (późniejszym ministrem kultury). Aktorka była bardzo zakochana i marzyła, aby poślubić wybranka. Okazało się, że on miał jednak zupełnie inne plany. Znudzony romansem postanowił bowiem wrócić do żony. Aktorka była wówczas zdruzgotana. Pocieszeniem miał okazać się Jacek Borkowski, kolega po fachu, którego poznała na planie spektaklu. Był on jednak wówczas żonaty. Dla Kamińskiej porzucił jednak partnerkę. Sielanka nie trwała jednak długo, gdyż aktor również zatęsknił za żoną. Romans zakończył się ponoć bardzo dramatycznie. "Wyprowadził się do niej, zabrał część rzeczy. A potem, gdy chciał wrócić, nie miał odwagi po nie pojechać. Na jego prośbę czekałam w samochodzie. Wrócił zdenerwowany i opowiadał, że Dorota wybiegła za nim na klatkę, krzyczała, że go kocha i zaklinała, żeby został. Długo nie dawała mu spokoju, wydzwaniała do niego" - wspominała na łamach "Gali" Katarzyna Borkowska. Po latach los uśmiechnął się wreszcie do Kamińskiej. W 2003 roku poznała Piotra Pajdowskiego, byłego dziennikarza telewizyjnego. Pomimo iż para nigdy nie zdecydowała się na ślub, związek trwa do dziś.

Karol Strasburger i Dorota KamińskaKarol Strasburger i Dorota Kamińska KAPiF

Który serial z udziałem Doroty Kamińskiej lubicie najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.