Co łączy Mateusza Gesslera i Jacka Fedorowicza? Będzie zaskoczeni, gdy dowiecie się, kim dla siebie są

Mateusz Gessler jest członkiem bardzo sławnej rodziny. Mało jednak kto wie, co łączy go z... Jackiem Fedorowiczem. Jesteście ciekawi?

Nie zawsze zdajemy sobie sprawę z pokrewieństwa niektórych gwiazd. Zwłaszcza kiedy nie noszą tego samego nazwiska i nie obnoszą się z tym, kto jest ich rodziną. Wielkim zaskoczeniem dla wielu było to, co łączy Annę Seniuk i Grzegorza Małeckiego. Nie jest tajemnicą też, czyją teściową jest Marta Lipińska.Pisaliśmy również o znanej córce Zbigniewa Suszyńskiego, którą doskonale znają widzowie TVP. A czy wiecie, kim dla Mateusza Gesslera jest Jacek Fedorowicz?

Zobacz wideo To jedna z najbardziej znanych rodzin w show-biznesie

Co łączy Mateusza Gesslera i Jacka Fedorowicza? Złapiecie się za głowy!

Jacek Fedorowicz to znany satyryk i aktor, który prowadził w Telewizji Polskiej takie programy jak chociażby "Poznajmy się", "Małżeństwo doskonałe" czy "Kariera i Runda". Jego żoną jest Anna, z którą doczekał się córki Joanny. Ta z kolei ma syna, którym jest - tak, zgadliście - Mateusz Gessler, którego ojcem jest Adam Gessler. Mężczyzna był związany ze stacją TVN, gdzie pojawił się w m.in. programie "MasterChef Junior", a także z Polsatem, gdzie popisywał się w show "Hell's Kitchen".

Kucharz kilka lat temu w rozmowie z magazynem "Flesz" opowiedział nieco o dziadku. "Miał charyzmę: satyryk, aktor, malarz. Fizycznie nie jesteśmy do siebie podobni, ale mamy wiele wspólnego, jeśli chodzi o cechy charakteru. Oboje potrzebujemy spokoju, lubimy żyć troszkę pod prąd. I uważamy, że świat powinien być sprawiedliwy" - wyznał. Jesteście zaskoczeni, że Gessler jest wnukiem Fedorowicza? Dajcie znać w naszej sondzie, którą umieściliśmy na dole! Jeśli chcecie zobaczyć, czy naprawdę nie są do siebie podobni fizycznie, zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony. 

Mateusz Gessler stracił pracę w Polsacie

Po tym, jak Edward Miszczak przeszedł do Polsatu, wprowadził szereg zmian. Wiele z jego pomysłów okazało się klapą, a kilka programów zdjęto z anteny. Tak było np. z show Czwórki "Para do gara. Ona mówi, on gotuje". Prowadzącym był Mateusz Gessler, który tym samym stracił posadę. Mimo tego, że nie ma autorskiego formatu w stacjach Polsatu, to znalazł się w wiosennym spocie promocyjnym. Kucharz jednak nie załamuje rąk i rozwija swoje biznesy poza show-biznesem, czego dowiadujemy się z jego konta na Instagramie. 

Jesteście zaskoczeni, że Gessler jest wnukiem Fedorowicza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.