Niewiele osób o tym wie, ale Zbigniew Suszyński ma sławną córkę. Dobrze ją znacie

Zbigniew Suszyński dał się poznać jako bezkompromisowy aktor i posiadacz charakterystycznego głosu. Artysta niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, lecz wiadomo, że ma córkę. Niewiele osób wie, że też jest znana.

Zbigniew Suszyński to z całą pewnością jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Niestraszne mu są żadne role - poczynając od tych komediowych, a kończąc na bardziej tragicznych. Artysta ma na swoim koncie niemały dorobek zawodowy, lecz o jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Podczas jednego z wywiadów Suszyński otworzył się na kwestie rodzinne i opowiedział o swojej córce, Milenie. Okazuje się, że obecność taty w życiu dziewczyny absolutnie nie była normalnością. Relacja nie należała do standardowych.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o córkach. Internautka zarzuciła jej zaniedbanie

Zbigniew Suszyński otworzył się na temat córki. Zaskakujące, co powiedział

Zbigniew Suszyński i jego żona stosunkowo wcześnie zostali rodzicami. Byli wtedy naprawdę młodzi i tak naprawdę uczyli się jeszcze wybranych przez siebie zawodów. Nic więc dziwnego, że ciężko im było pogodzić wychowanie dziecka z innymi obowiązkami. Rolę tę przejęły w dużej mierze babcia i prababcia Mileny. W programie "Demakijaż" córka znanego aktora wspomniała, jakie uczucia jej wtedy towarzyszyły.

Mama studiowała jeszcze, tata studiował. Wiadomo, jakie były czasy. Najlepiej było na wsi u babci i tak mama dojeżdżała, tata dojeżdżał, więc ja tak szczerze powiedziawszy, nie wiedziałam, kto to jest zbytnio (...). Generalnie pamiętam tylko taką sytuację, jak byłam mała i zobaczyłam tatę w telewizorze i się całował z jakąś panią. Pamiętam to, że zawołałam moją babcię: "Babciu. To jest świnia!" To było straszne

- wyznała Milena.

Zbigniew Suszyński nie poparł wyboru zawodowego córki. Miała postawić na coś zupełnie innego

Mimo początkowego braku silnej więzi z ojcem Milena poszła w jego ślady. Również wybrała aktorstwo, co nie spotkało się z aprobatą popularnego rodzica. Germanistyka i weterynaria były kierunkami, które miała wybrać córka Suszyńskiego. Pasja i upór ostatecznie wygrały. "Tata na początku był załamany i bardzo zły. Długo się do mnie nie odzywał. Potem jednak zmienił zdanie" - wyczytaliśmy na łamach "Na żywo". Obecnie Milena doskonale odnajduje się w wymarzonym zawodzie i jest równie popularna, jak jej ojciec. Mimo różnicy poglądów rodzinny konflikt udało się zażegnać. "Siebie nie lubię oglądać na małym ekranie, o tyle jej poczynania aktorskie śledzę z wielką przyjemnością. Jestem z niej dumny'" - wyznał Zbigniew Suszyński na antenie telewizji Polsat.

Zbigniew Suszyński z córką MilenąZbigniew Suszyński z córką Mileną Fot. KAPiF

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.