Lewa prawie okradziona na lotnisku. Błyskawicznie zareagowała. "Dobrze, że umiem karate"

Anna Lewandowska przemówiła do fanów i podzieliła się historią z lotniska. Próbowano ją okraść, ale wykorzystała swoje umiejętności.

Anna Lewandowska jakiś czas temu przeprowadziła się do Hiszpanii. Wszystko za sprawą jej męża, który rozwija swoją karierę w klubie FC Barcelona. Dzięki zmianie miejsca zamieszkania celebrytka odkryła swoją miłość do tańca. "Daje mi ogromny fun [zabawę - przyp.red.] i jest formą aktywności fizycznej, która jest nieodłącznym elementem w moim życiu" - pisała na swoim profilu na Instagramie. Mimo wyjątkowego otoczenia słonecznej Hiszpanii Lewandowska często podróżuje. Nierzadko można spotkać ją w Polsce, gdzie prowadzi swoje biznesy. Podczas ostatniej wyprawy celebrytkę spotkała nieprzyjemna sytuacja. 

Zobacz wideo Ciocia Liestyle opowiedziała o podróżach z dzieckiem. "Pełne niespodzianek"

Anna Lewandowska opowiedziała o kradzieży. Tak się zachowała

Anna Lewandowska pozostaje w kontakcie ze swoimi obserwatorami. Ostatnio opowiedziała na InstaStories o sytuacji, która przydarzyła jej się na lotnisku w Hiszpanii. Ujęcia z nagrania celebrytki znajdziecie w galerii na górze strony. - Słuchajcie ku przestrodze. Właśnie spotkała mnie niefajna sytuacja na lotnisku. Kiedy to chciałam się "odczekować" i nadać bagaż, zapytałam o to, czy tutaj mogę się odprawić. Pani powiedziała, że muszę poczekać, muszę pójść do kolejnej odprawy. Odwracam się, patrzę i zamiast dwóch walizek - stoi jedna. Odwracam się, patrzę do wyjścia, a pan z moją walizeczką małą właśnie wychodzi z lotniska - mówiła. Lewandowska nie czekała i ruszyła za złodziejem.

Myślę, że pokonałam sprint mojego życia, najszybszy sprint. Wskoczyłam w drzwi, które się zamykały, takie okrągłe, wskoczyłam do niego, złapałam za walizkę, może pozostawię bez komentarza, co jeszcze zrobiłam 

- mówiła. Lewandowska dodała, że przydały jej się zdobyte umiejętności. Cała sytuacja skończyła się pomyślnie dla celebrytki. - Dobrze, że umiem karate i odzyskałam walizkę (...). Uważajcie wszędzie na lotniskach, szczególnie w Hiszpanii, szczególnie w Barcelonie, bo bardzo tu kradną - powiedziała rozemocjonowana Lewandowska. 

 

Anna Lewandowska świętowała urodziny Klary. "Tak szybko dorastasz"

Niedawno urodziny obchodziła Klara, starsza córka Lewandowskich. Anna złożyła córce życzenia w mediach społecznościowych. "Wszystkiego najlepszego, Klaro! Tak szybko dorastasz! Niech twój dzień będzie wypełniony śmiechem i całą radością, jaką może pomieścić twoje małe serduszko! Kochamy cię i jesteśmy z ciebie dumni" - napisała trenerka. ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska opublikowała nagranie z przystojniakiem i oficjalnie potwierdza. "To się dzieje naprawdę!

Co sądzicie o historii Anny Lewandowskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.