Anna Lewandowska opublikowała nagranie z przystojniakiem i oficjalnie potwierdza. "To się dzieje naprawdę!

Anna Lewandowska postanowiła uczcić Międzynarodowy Dzień Tańca zmysłowym nagraniem. Sportsmenka opublikowała na Instagramie efekty półtorarocznej nauki bachaty. Fani nie mogli wyjść z podziwu.

Anna Lewandowska jakiś czas temu odkryła nową pasję - taniec. Trenerka szczególnie upodobała sobie bachatę, Zmysłowy taniec pochodzący z Karaibów. Sportsmenka trenuje już od 18 miesięcy i jej umiejętności są już naprawdę imponujące. Z okazji obchodzonego 29 kwietnia Międzynarodowego Dnia Tańca, celebrytka opublikowała nagranie, na którym prezentuje powabne ruchy.

Zobacz wideo Musiałowi kibicuje Anna Lewandowska. Mamy jego reakcję

Anna Lewandowska opublikowała nagranie z przystojniakiem. Zaprezentowała zmysłowe ruchy

Anna Lewandowska uczciła Międzynarodowy Dzień Tańca wyjątkowym postem. Trenerka opublikowała nagranie, na którym zatańczyła bachatę ze swoim instruktorem. Umiejętności celebrytki robią wrażenie. Przy okazji zdradziła, że już niebawem otwiera własną szkołę tańca. Żona piłkarza nie ukrywa, że od dłuższego czasu było to jej marzeniem.

Niespełna półtora roku temu poszłam na swoje pierwsze zajęcia bachaty. Nie przypuszczałam wtedy, że taniec stanie się moją pasją. Daje mi ogromny fun i jest formą aktywności fizycznej, która jest nieodłącznym elementem w moim życiu, a od pewnego czasu, jest również związany z moimi projektami. Bo już niedługo, otwieram w Barcelonie Multi-Butique, a w nim szkołę tańca. Cały czas nie mogę w to uwierzyć, ale tak, to się dzieje naprawdę! Od jakiegoś czasu, możecie też spróbować podstaw bachaty w mojej aplikacji. A we wrześniu, obóz taneczny na Bali z udziałem najlepszych par tanecznych, gdzie będziecie mogli również potrenować ze mną i moim teamem!

- napisała na Instagramie. Przy okazji sportsmenka zachęciła, aby rozwijały swoje zainteresowania. "Pielęgnujcie swoje pasje! Cokolwiek robicie, czegokolwiek się uczycie - nawet jeśli początki nie są łatwe - wkładajcie w to całe serducho, cieszcie się tym i patrzcie, gdzie was to zaprowadzi. Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć. Może to być dobra zabawa, możliwość rozwoju, sposób na odprężenie, albo kto wie…sposób na życie!" - namawiała.

 

Fani pod wrażeniem umiejętności Lewandowskiej. "Tak cię podziwiam"

Zmysłowy taniec Anny Lewandowskiej zebrał sporo komplementów. Niektóre internautki przyznały też, że trenerka zainspirowała je do rozpoczęcia przygody z bachatą. "Anka, czego się podejmiesz, wychodzi. Uwielbiam cię oglądać", "Super! Od początku było widać, że lubisz tańczyć i sprawia ci to ogromna radość. Powodzenia", "Inspirujecie, dziękuję! A choreo piękne. Półtora roku, szacun", "Pięknie, na żywo jeszcze piękniej. Tak cię podziwiam, twoją determinację i dążenie do celu, brawo Aniu" - czytamy w komentarzach. Aktualne zdjęcia Anny Lewandowskiej znajdziecie w naszej galerii.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska fot. screenshot YT https://www.youtube.com/watch?v=oIvpZdEFMeo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.