Partner Michała Kassina to także tancerz. Znacie go z telewizyjnego show

Michał Kassin właśnie dokonał coming outu. Jego ukochany to utalentowany tancerz, który współpracował z "Tańcem z gwiazdami". Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia. Brał udział także w telewizyjnych show i tworzył choreografie dla Roksany Węgiel. Kim jest Jakub Pursa?

Michał Kassin i Roksana Węgiel stworzyli jeden z najlepszych duetów w historii "Tańca z gwiazdami". Mimo że wróżono im zwycięstwo, to w finale 14. edycji show musieli obejść się smakiem. Głosami widzów Kryształowa Kula trafiła do Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke. Po zakończeniu programu taneczny partner Roxie zdecydował się pokazać światu swojego ukochanego. Wcześniej wielokrotnie sugerowano w mediach, że to z Węgiel stworzyliby idealną parę. "Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze" - napisał na Instagramie. Partner Michała Kassina, Jakub Pursa, także jest tancerzem, więc połączyła ich wspólna pasja. Możecie go kojarzyć z popularnych programów tanecznych. 

Zobacz wideo Szelągowska ma nowego partnera. Woli związek z dala od fleszów?

Michał Kassin jest szczęśliwe zakochany. Jego partner to ceniony choreograf i instruktor tańca

Jakub Pursa już od lat zajmuje się tańcem. To wielokrotny mistrz świata, Europy i Polski federacji IDO w stylach modern, jazz i taniec klasyczny. Ukochany Michała Kassina ukończył Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. Występował m.in. w TM Roma, Mazowieckim Teatrze Muzycznym oraz Tatrze Cieni. W wieku 16 lat zgłosił się na casting do "You can dance - po prostu tańcz" i dostał się do programu. Był wtedy jednym z najmłodszych uczestników show. Pursa nie doszedł jednak do finału i odpadł w 11. odcinku. Pojawił się także w programie "Got to Dance. Tylko taniec" na Polsacie i wraz ze swoją siostrą Katarzyną zajął drugie miejsce. Dzięki wieloletniej praktyce dziś może spełniać się w roli instruktora i choreografa. Jakub Pursa miał też okazję współpracować z Roksaną Węgiel przy okazji Eurowizji Junior, a także teledysku "Lay Low" do którego stworzył choreografię. Romantyczne zdjęcia pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Ukochany Michała Kassina stworzył aż pięć choreografii do "Tańca z gwiazdami"

W finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" ukochany Michała Kassina także pojawił się na scenie. Choreograf wziął udział w układzie Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke, kiedy para tańczyła freestyle. To nie wszystko, bo Pursa stworzył w programie aż pięć choreografii. Kilka dni temu tancerz podziękował za możliwość współpracy przy tworzeniu "Tańca z gwiazdami". Przy okazji zdradził, że dzięki programowi zyskał coś więcej niż tylko współpracę zawodową. "Program przyniósł mi coś zdecydowanie więcej - coś czego nawet nie mógłbym sobie wymarzyć… Powiem Wam o tym w odpowiednim czasie" napisał Jakub Pursa na Instagramie. Wygląda na to, że ta tajemnica została właśnie wyjawiona przez jego partnera. 

 
 
 
Jesteśmy już po finale Tańca z gwiazdami. Komu kibicowałaś/-eś w finale?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.