Klaudia Halejcio razem z córką urządziła taras. Można poczuć się jak w boho restauracji [ZDJĘCIA]

Klaudia Halejcio na co dzień pokazuje fanom kadry ze swojej luksusowej willi. Tym razem z racji majówki odsłoniła taras, który nie odstaje wyglądem od pozostałych części posiadłości.

Klaudia Halejcio razem z narzeczonym Oskarem Wojciechowskim i córką Nel mieszkają w okazałej willi za dziewięć milionów. Ogromny metraż i wystrój robią wrażenie i oczywiście rodzą pytanie - skąd gwiazda znalazła na to wszystko środki? W jednym z wywiadów zdradziła, jak udało jej się zrealizować ten zakup. - Nie mam poczucia, że nagle spłynęło na mnie bogactwo. Od mojego partnera nie dostałam niczego. Dom jest w połowie mój, kredyt też jest wspólny, wkład własny również był taki sam, choć Oskar chciał zapłacić całość - wyznała Party.pl. Wnętrze posiadłości imponuje - nie brakuje w niej marmuru czy złota. Teraz aktorka odsłoniła dawno niewidziany taras, który również inspiruje swoim wyglądem i funkcjonalnością. Spójrzcie sami.

Zobacz wideo Halejcio pokazuje dom za dziewięć mln

Klaudia Halejcio gotowa na majówkę. Taras w stylu boho robi wrażenie

Aktorka jest specjalistką w rolkach na Instagramie - to właśnie z nich dowiadujemy się, jak wygląda jej relacja z partnerem, córką czy to, jak zmienia się jej dom. Tym razem mogliśmy podejrzeć tworzenie i czyszczenie tarasu. Halejcio wzięła odkurzacz, a także zaangażowała córkę do pomocy, która była bardzo podekscytowana przygotowywaniem wszystkiego. Wyjątkowy, zadaszony taras z dodatkami w stylu boho jest otoczony zielenią. Dominują tutaj białe i brązowe meble. Aktorka zdążyła nawet nakryć do stołu i zjeść pierwszy lunch w tym sezonie na tarasie. Z pewnością to miejsce posłuży na wiele rodzinnych obiadów czy imprez. Po zdjęcia tarasu zapraszamy do galerii.

Klaudia Halejcio i jej tarasKlaudia Halejcio i jej taras KAPiF.pl

Klaudia Halejcio otrzymuje różne komentarze z racji drogiej willi. Nie wszystkie są miłe

W dawnej rozmowie z Żurnalistą aktorka otworzyła się na temat drogiej posesji oraz komentarzy, z jakimi ma do czynienia w związku z nią. Stwierdziła, że internautów "boli ten dom". - Mi się wydaje, że on nie boli, tylko grzeje. Wiesz, nie mam takiego wrażenia, żeby ten dom bolał, tylko że się klika. Klaudia pomyśl sobie, mówiłaś, że w show-biznesie dużo ludzi udaje bogatych i nagle masz kogoś, kto rzeczywiście ma piękny dom. Wydaje mi się, że to jest pewnik do tego, że to się będzie klikać - tak tę sprawę skomentował z kolei sam prowadzący. 

Klaudia Halejcio o williKlaudia Halejcio o willi KAPiF.pl

Który dom gwiazdy podoba ci się najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.