Lewandowscy pokazali pokój córek. W takiej aranżacji bawią się Laura i Klara. Minimalistyczny styl

Anna i Robert Lewandowscy doczekali się dwóch córek. Niedawno znana para zaprezentowała fanom pokój Laury i Klary. Jak wygląda? Jest przepełniony stylem minimalistycznym.

Robert Lewandowski wraz z Anną Lewandowską i dwiema córki tworzą jedną z najpopularniejszych rodzin w show-biznesie. Cała familia obecnie mieszka za granicą. Klara i Laura szybko odnalazły się w Barcelonie. Jak potwierdził ich tata w jednym z wywiadów, nie miały dużego problemy z barierą językową.  Dziewczynki często trafiają na profile swoich rodziców w mediach społecznościowych. Ostatnio fani mogli zobaczyć ich pokój. Tylko spójrzcie na ten wystrój. 

Zobacz wideo Katarzyna Figura o imionach dla swoich dzieci. Są bardzo oryginalne. Były problemy?

Anna i Robert Lewandowscy pokazali pokój swoich córek. Jak wygląda pomieszczenie do zabaw Klary i Laury?

Anna i Robert Lewandowscy starają się chronić wizerunek swoich córek. Zakochani regularnie zasłaniają twarze dzieci w mediach społecznościowych. Nie oznacza to jednak, że obserwatorzy nie widzą żadnych fotografii z udziałem Klary i Laury. Dziewczynki co jakiś czas pojawiają się u boku rodziców na różnych kadrach. Ostatnio fani mieli okazję zobaczyć pokój, w którym się bawią. Okazało się, że pomieszczenie jest urządzone w stylu minimalistycznym. Na jasnej ścianie znajduje się telewizor. Nie brakuje również beżowego dywanu. W tle widzimy drewniane dodatki. Wygląda na to, że nawet dziecięcy pokój urządzony jest w gustowny sposób. Zdjęcie pojawiło się w sieci w kontekście promowania czytania książek dzieciom. "(...) Chociaż wydaje się, że dzieci są cały czas w ruchu, ich aktywność spada, a sprawność fizyczna maleje. Niestety, podobnie jest z regularnym czytaniem dzieciom przez ojców. A przecież to świetna okazja do spędzenia wspólnego czasu, ciekawych rozmów o opiniach dzieci i budowania więzi" - napisała Lewa na Instagramie. Fotografię pokoju, a także więcej zdjęć całej rodziny Lewandowskich znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

 

Anna Lewandowska o zdrowym odżywianiu Klary i Laury. Uczy je dobrych nawyków

Anna Lewandowska promuje zdrowy styl życia. Stara się go wprowadzać w codzienność swoich córek. Ostatnio trenerka fitness opowiedziała o tym, co lubią jeść Laura i Klara. Nie spożywają produktów z cukrem. "Myślę, że są przyzwyczajone do tego, co jest w lodówce i potrafią rozpoznawać, co jest zdrowe, a co niezdrowe. Ja oczywiście pozwalam im spróbować - jak są jakieś urodziny słodyczy czy tortu (...). Ale najpierw im tłumaczę, jaka będzie konsekwencja zjedzenia tego i jak mogą się czuć, żeby to sobie wyobraziły" - przekazała Onetowi. Szczegóły na temat diety Lewandowskich znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska w rodzinnym domu. "Tak się wychowałam". To magiczne miejsce

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.