Anna Lewandowska pokazała córki. Spójrzcie na wymyślną fryzurę Klary. "Moje Calineczki"

Anna Lewandowska coraz częściej pokazuje zdjęcia ze swoimi córkami. Ostatnio opublikowała uroczą fotografię dziewczynek w mediach społecznościowych. Starsza z nich mogła pochwalić się wyjątkową fryzurą.

Robert Lewandowski wraz z Anną Lewandowską i dwiema córki tworzą jedną z najpopularniejszych rodzin w show-biznesie. Rodzina obecnie mieszka w Hiszpanii, gdzie prawdopodobnie zostanie na stałe. Jak mówił słynny piłkarz, Klara i Laura odnalazły się za granicą. Nie mają dużego problemu z językiem. - Wiadomo, dzieci w szkole szybko chłoną języki. A ja dopiero w wieku nastu lat zacząłem się uczyć. Pierwszego, później drugiego, trzeciego i czwartego, a one tak naprawdę na starcie mają te parę języków i to duży kapitał, zazdroszczę im tego - podkreślał ostatnio Lewandowski w rozmowie z WP. Dziewczynki często trafiają na profile swoich rodziców w mediach społecznościowych. Ostatnio Anna Lewandowska pokazała urocze ujęcie.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o swojej pielęgnacji. Jaki jest jej sekret?

Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie córek. Zobaczcie tę fryzurę Klary! Nietypowe upięcie

Anna i Robert Lewandowscy regularnie dbają o prywatność swoich córek. Z tego względu twarze dziewczynek w sieci z reguły są zasłonięte. Fani mieli jednak już kilka okazji, aby zobaczyć, jak wyglądają Klara i Laura. Teraz na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się kolejne ujęcie dziewczynek, na którym nie tylko widać ich twarze, ale również w jaki sposób, okazują sobie siostrzaną miłość. "Moje Calineczki" - napisała Lewa. Uwagę zwraca nietypowa fryzura Klary. Włosy dziewczynki zostały upięte w kilka dobieranych warkoczy. Fani patrzyli jednak  czegoś innego. Nie mogli uwierzyć, że Klara i Laura są już tak duże. "Wyrosły bardzo", "Dziewczyny coraz większe", "Jakie one już duże" - czytamy w sekcji komentarzy. Zgadzacie się? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Robert Lewandowski chce więcej dzieci? Wymowna odpowiedź na pytanie o potomstwo

Robert Lewandowski doczekał się dwóch córek. Czy planuje powiększenie rodziny? To pytanie często zadają sobie fani. Ostatnio piłkarz postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. W wywiadzie z WP przyznał, że nie wie jeszcze, co będzie w przyszłości. Póki co nie ma konkretnych planów. Dodał również, że to nie tylko jego decyzja. - O Jezu! Powiem ci, że jestem dumny, że mam dwie córki. To super uczucie. Nie wiem, jak to jest mieć syna. A czy będę miał taką możliwość? Zobaczymy. Jeszcze trochę czasu mamy. Nie mówię nie, nie mówię tak. Wiadomo, że to też decyzja Ani - wytłumaczył sportowiec. ZOBACZ TEŻ: Jak naprawdę wygląda praca Anny Lewandowskiej? "Tego często na Instagramie nie widać"

 
Śledzicie Annę Lewandowską w mediach społecznościowych?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.