Anna Lewandowska w rodzinnym domu. "Tak się wychowałam". To magiczne miejsce

Anna Lewandowska mieszka obecnie w Barcelonie i sporadycznie bywa w Polsce. Wizyta w rodzinnych stronach to dla niej wyjątkowy czas. Zobaczcie, gdzie się wychowywała.

Anna i Robert Lewandowscy niedawno przylecieli do Polski i przebywają obecnie w Warszawie. W czwartek na Stadionie Narodowym piłkarz zagra w meczu z Estonią o awans do Euro 2024. Wizyta w stolicy to dla trenerki idealna okazja do nadrobienia zaległości biznesowych i towarzyskich. Celebrytka pojawiła się m.in. na evencie, podczas którego promowała własną markę kosmetyczną. Anna Lewandowska ma bardzo napięty grafik. Trudno się dziwić, ma małe dzieci i pod sobą kilka firm. Chwile wytchnienia są przez "Lewą" wyjątkowo celebrowane, bo zdarzają się niezwykle rzadko. Jakiś czas temu celebrytka odwiedziła swój rodzinny dom. Zobaczcie, gdzie dorastała. 

Zobacz wideo Warnke ma na Instagramie zdjęcia z byłym mężem. "Piotrek jest mi szczególnie bliski"

Anna Lewandowska pokazała swój rodzinny dom. Uwagę zwraca piękny ogród

Anna Lewandowska w jeden z wolnych weekendów odwiedziła swoją mamę w Polsce. Trenerka celebruje czas spędzony z rodziną. "To była fajna, rodzinna niedziela. Zawsze doceniam ten czas. Bo co w dzisiejszym życiu może być ważniejsze niż rodzina i zdrowie!" - napisała na Instagramie. Anna Lewandowska pokazała ujęcie z mamą i córki. Pokazała także dom swojej mamy, Marii Stachurskiej, gdzie się wychowała. Posiadłość jest wyjątkowo urokliwa. Otoczony zielenią dom został zaprojektowany w stylu angielskim i ma duże okna, która wpuszczają do wnętrza bardzo dużo światła. "Dom jak z obrazka. Mój wymarzony" - napisała jedna z internautek. "Tak się wychowałam" - odpowiedziała Lewandowska. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska fot. instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska dorastała w biedzie. "Pamiętam taką sytuację, gdy mama rozpłakała się w sklepie na widok pomarańczy

W jednym z wywiadów Anna Lewandowska otworzyła się na temat swojego dzieciństwa. Kiedy była nastolatką, jej mama borykała się z poważnymi problemami finansowymi. Maria Stachurska zrezygnowała z pracy, aby zająć się rodziną. Rok po przeprowadzce do nowego domu została sama z dziećmi i wszystkie obowiązki spadły na jej głowę. Trenerka otwarcie mówi o tym, że jej ojciec zostawił całą rodzinę w trudnej sytuacji materialnej. - Musiałam zostać kolejną kobietą z charakterem w rodzinie. Miałam 12 lat, gdy tata nas opuścił. Z dnia na dzień ja i brat zostaliśmy tylko z mamą, bez pieniędzy i perspektyw. A zaledwie rok wcześniej przeprowadziliśmy się do nowego domu w Podkowie Leśnej. Tata zgromadził nas wtedy przy stole i zapytał: "Dzieci, czy chcecie, żeby odtąd mamusia była w domu?". Chcieliśmy. Mama zrezygnowała z pracy zawodowej, aby zająć się domem, a wkrótce zostaliśmy sami. Pamiętam taką sytuację, gdy mama rozpłakała się w sklepie na widok pomarańczy, bo nie było nas na nie stać - wyznała Lewandowska w rozmowie z "Twoim Stylem". Więcej o dorastaniu Anny Lewandowskiej w trudnych warunkach przeczytasz tutaj

 
 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.