Joanna Opozda nie ukrywa już syna? Tak dużo twarzy Vincenta jeszcze nie pokazywała

Joanna Opozda pozostaje w kontakcie z obserwatorami. Wrzuciła do sieci zdjęcie ze swoim synem Vincentem. Spójrzcie tylko na ich uśmiechy.

Joanna Opozda to polska aktorka, która ma na koncie występy w różnych produkcjach. Widzowie mogli oglądać ją m.in. w "Pierwszej miłości", "Brigitte Bardot cudowna" oraz "Barwach szczęścia". Aktorka, będąc w związku z Antonim Królikowskim, doczekała się syna Vincenta, który niedawno skończył dwa lata. Joanna Opozda raczej stara się nie upubliczniać wizerunku chłopca. Niekiedy jednak pokazuje Vincenta w mediach społecznościowych, zasłaniając częściowo jego twarz. Tak prezentował się na ostatniej fotografii.

Zobacz wideo Ciocia Liestyle opowiedziała o podróżach z dzieckiem. Wspomniała o niespodziankach

Joanna Opozda zapozowała z roześmianym Vincentem. Ale mieli zabawę

Joanna Opozda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka szczególnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją 667 tys. użytkowników. To właśnie na tej platformie aktorka opublikowała ostatnio zdjęcie z zabawy z Vincentem. Na zamieszczonym InstaStories roześmiana Joanna Opozda podnosiła swojego syna. Aktorka jak zwykle zakryła twarz chłopca emotikoną serduszka, ale spory fragment jego buzi pozostał odsłonięty. Po minie małego Vincenta widać, że świetnie się bawił ze swoją mamą. Jak sądzicie, do kogo jest podobny? Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia z imprezy urodzinowej syna Joanny Opozdy lub ich inne kadry, to zapraszamy do galerii na górze strony. 

Joanna Opozda o łączeniu pracy z wychowywaniem syna. "To nie jest łatwe"

Joanna Opozda jest samotną matką. To na jej barkach spoczywa wychowanie dwuletniego Vincenta. W jednym z wywiadów aktorka opowiedziała, jak udaje się jej łączyć pracę z opieką nad chłopcem. - To jest bardzo ciężkie. Ja naprawdę wspieram każdą mamę i przytulam, bo wiem, jak trudno jest połączyć pracę z wychowywaniem dziecka. Ja, gdyby nie moja mama, miałabym zdecydowanie ciężej. Dzięki mojej mamie mogę wrócić do obowiązków zawodowych. Wiem, że nie każda kobieta, nie każda mama ma mamę, która może pomóc. Ja mam to szczęście. To nie jest łatwe - mówiła w rozmowie z Jastrząb Postem. ZOBACZ TEŻ: Antoni Królikowski chce zwrotu pieniędzy z alimentów? Opozda twierdzi, że tak. Jest komentarz aktora

 
Kogo stronę trzymasz w sporze Królikowskiego i Opozdy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.