Beyoncé z głową w umywalce opowiada o swoich naturalnych włosach. Tak wygląda bez peruki i makijażu

Beyoncé zajęta jest promocją swojego nowego albumu, ale znalazła kilka minut, by pokazać fanom, jak dba o włosy. Artystka odniosła się również do noszenia peruki.

Beyoncé nie zwalnia tempa. Artystka niedawno wydała swój nowy album, w którym promuje muzykę country. Piosenki podbijają światowe listy przebojów. Do tego dochodzą jeszcze liczne współprace i sesje zdjęciowe. Gwiazda bardzo często przechodzi odważne metamorfozy, a wszystko po to, by dostarczyć fanom jak najwięcej różnorodnych projektów. Tym razem piosenkarka zmyła zbędny makijaż, ściągnęła perukę, włożyła głowę do umywalki i raz na zawsze rozwiała wszelkie wątpliwości względem swoich włosów. Spodziewaliście się takiej burzy loków? Więcej zdjęć naturalnej Beyoncé znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek podczas sesji z koniem. Porównała się do Beyonce

Beyoncé ma radę dla hejterów. "To bzdura i niczyja sprawa" 

Amerykańska gwiazda niedawno wypuściła linię kosmetyków do włosów. Beyoncé uznała, że pokazanie, jak działają specyfiki na własnej głowie, będzie najskuteczniejszą reklamą. Od 25 lat artystka stara się utrzymać swoje blond loki w jak najlepszym stanie. - Błędnym przekonaniem jest, że ludzie noszący peruki nie mają długich i zdrowych włosów. To bzdura i niczyja sprawa - tłumaczyła na obszernym nagraniu ze stylizacji. Trzeba przyznać, że włosy piosenkarki wyglądają naprawdę dobrze. Niektórzy fani wciąż nie mogą uwierzyć, że to naturalne wydanie. Później artystka zdradziła, co było priorytetem w opracowywaniu receptury do autorskich kosmetyków.

 

Beyoncé zdradza, co wpłynęło na skład jej kosmetyków. "Eksperymenty odegrały ogromną rolę"

Okazuje się, że to właśnie liczne metamorfozy przyczyniły się do opracowania takiej, a nie innej formuły kosmetyków Beyoncé. "Utrzymanie blondu na naturalnych włosach przez 25 lat i towarzyszące temu różnego rodzaju eksperymenty odegrały ogromną rolę w opracowywaniu moich produktów. W przypadku farbowanych włosów najtrudniej jest zadbać o to, aby były zdrowe i mocne" - pisała w obszernym poście. Na nagraniu możemy zobaczyć szczegółową pielęgnację włosów artystki. Od mycia, po stylizację. Efekt robi piorunujące wrażenie! Spójrzcie sami. ZOBACZ TEŻ: Dziwaczna przemowa Jaya-Z na Grammy 2024. Poszło o Beyoncé. "To było żenujące"

BeyonceBeyonce Beyonce z głową w umywalce opowiada o swoich naturalnych włosach. Tak wygląda bez peruki. Fot. @beyonce/ Instagram

Jak wam się podoba Beyonce w naturalnej odsłonie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.