Czartoryska-Niemczyka ma z nią wyjątkową więź. Zbliżyła je tragedia. "Niedościgniony ideał"

Anna Czartoryska-Niemczyka znalazła chwilę dla fanów. Aktorka odpowiedziała na pytania dotyczące jej sposobów na utrzymanie formy. Wyjawiła też, kto jest dla niej w życiu ideałem kobiety.

Anna Czartoryska-Niemczycka rzadko pokazuje się na branżowych imprezach. Aktorka skupia się na życiu rodzinnym. Ostatnio zrobiła wyjątek i wybrała się na jedną z warszawskich premier teatralnych. Czartoryska została przyłapana przez fotoreporterów pod Teatrem Komedia na warszawskim Żoliborzu, gdzie premierę miała "Zemsta" Aleksandra Fredry w reżyserii Michała Zadary z Maciejem Stuhrem w roli Papkina. Celebrytka jak zawsze zachwyciła klasyczną elegancją. Czartoryska jest aktywna na Instagramie i ostatnio zorganizowała sesję "Q&A" dla fanów. Aktorka wyznała, kto jest jej wzorem kobiety i jak dba o formę. 

Zobacz wideo Luna wspomina swoją maturę. Z jednego przedmiotu miała 100 proc.

Anna Czartoryska-Niemczycka wyznała, kto jest jej wzorem kobiety. "Niedościgniony"

Anna Czartoryska-Niemczycka znalazła chwilę na rozmowę z fanami. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad sto tysięcy internautów. Jedna z fanek zapytała aktorkę, o ideał kobiety. Czartoryska przyznała, że od zawsze niedoścignionym wzorem była dla niej mama. Udostępniła zdjęcie ze swoją rodzicielką, Ewą Komorowską, która jest słynną śpiewaczką operową. Partner Komorowskiej i ojczym Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej zginął w katastrofie lotniczej w Smoleńsku. To wtedy relacja matki i córki bardzo się zacieśniła, bo panie były dla siebie oparciem w trudnych chwilach. W dalszej części "Q&A" zapytano aktorkę o to, jak dba o kondycję fizyczną. Aktorka jest mamą czwórki dzieci, więc na co dzień jest bardzo zapracowana. 

Ustawiłam sobie regularny, realny plan treningów i traktuję go priorytetowo. Docelowo chodzę pięć razy w tygodniu (pilates, reformery, albo tenis), dzięki temu nawet, jak mi coś wypadnie to trzy, cztery razy udaje się zrobić

- napisała na InstaStories.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka fot. instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka świętowała 11. rocznicę ślubu. Opublikowała wyjątkowe zdjęcia

Anna Czartoryska-Niemczycka niedawno świętowała 11. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka dodała wyjątkowe zdjęcia, na których wystąpiła w sukni ślubnej. Na jednym kadrów pojawił się także jej syn. "11 lat po ślubie. Nadal mieścimy się w nasze stroje, i całe szczęście, bo sesję ogarnęliśmy dopiero rok temu, gdy z dwóch [osób - przyp. red.] zrobiło się sześć" - napisała na Instagramie. Zdjęcia pary możecie obejrzeć tutaj.

 
 
 
W jakim filmie zagrała Anna Czartoryska-Niemczycka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.