• Link został skopiowany

Anna Czartoryska zaskoczona przez męża i przyjaciół. Zrobili jej niezłą niespodziankę

Anna Czartoryska-Niemczycka obchodziła 40. urodziny w styczniu. Okazuje się, że po ponad miesiącu mąż i przyjaciele postanowili ją zaskoczyć.
Anna Czartoryska zaskoczona przez męża i przyjaciół. Wszystko z okazji jej 40. urodzin
Fot. instagram.com/annaczartoryska_niemczycka, KAPiF.pl,

Anna Czartoryska-Niemczycka skończyła 8 stycznia 40 lat. Aktorka nie miała czasu na celebrowanie okrągłych urodzin, ale jej mąż wraz z przyjaciółmi postanowił po ponad miesiącu zorganizować aktorce niespodziankę. Była wyraźnie zaskoczona i nie kryła wzruszenia.

Zobacz wideo Jak Lara Gessler obchodziła 34. urodziny? Na takie atrakcje mogła liczyć w domu rodzinnym

Anna Czartoryska-Niemczycka zaskoczona w restauracji 

Aktorka znana jest przede wszystkim ze swojej roli w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Gwiazda została zaskoczona przez swojego męża i przyjaciół, którzy postanowili z okazji ukończenia przez nią 40 roku życia zorganizować sporą niespodziankę. Sama podkreśliła na profilu w mediach społecznościowych, że gdy obchodziła urodziny, nie była w Warszawie i zdążyła już zapomnieć o tym, ile faktycznie ma lat. Gdy wraz z mężem weszli do restauracji, niczego nieświadoma aktorka zaniemówiła. Zza stołów wyskoczyli jej przyjaciele, których było naprawdę sporo. 20 osób zaczęło śpiewać "Sto lat". Czartoryska nie mogła ukryć wzruszenia i zaczęła ocierać łzy z twarzy. Podkreślała, że zupełnie nie spodziewała się takiego spotkania, a wszystko obmyślił jej mąż. Podzieliła się także zdjęciem z tortem, który został wykonany przez Larę Gessler. Jak napisała o smaku "czekoladowy z czekoladą i...czekoladą". Podkreśliła, że to jej ulubiona wersja. Aktorka podzieliła się filmem z zajścia i kilkoma ujęciami z sali. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Anna Czartoryska-Niemczycka jest z mężem ponad 10 lat 

W tym roku aktorka i jej mąż będą obchodzić 11. rocznicę ślubu. Przez cały okres małżeństwa doczekali się czwórki dzieci - Ksawerego, Janiny, Antoniego i Stefana. Para poznała się jeszcze za czasów, gdy Anna była nastolatką. Ponownie spotkali się w 2011 roku na rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk. Między aktorką a Michałem Niemczyckim szybko zaiskrzyło. Pobrali się w 2013 roku w tajemnicy przed bliskimi. Jakiś czas później zaprosili rodzinę na ślubny poczęstunek w rezydencji rodziców Niemczyckiego w Konstancinie. Celebrytka pochodzi ze szlacheckiej rodziny, a jej mąż jest milionerem - jego ojciec od kilkunastu lat znajduje się na liście 100 najbogatszych Polaków z majątkiem szacowanym na 1,7 miliarda złotych. 

Annę Czartoryską znają wszyscy. Mało kto wie, że ma młodszego brata
Annę Czartoryską znają wszyscy. Mało kto wie, że ma młodszego brataKapif.pl

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o: