Anna Czartoryska zaskoczona przez męża i przyjaciół. Zrobili jej niezłą niespodziankę

Anna Czartoryska-Niemczycka obchodziła 40. urodziny w styczniu. Okazuje się, że po ponad miesiącu mąż i przyjaciele postanowili ją zaskoczyć.

Anna Czartoryska-Niemczycka skończyła 8 stycznia 40 lat. Aktorka nie miała czasu na celebrowanie okrągłych urodzin, ale jej mąż wraz z przyjaciółmi postanowił po ponad miesiącu zorganizować aktorce niespodziankę. Była wyraźnie zaskoczona i nie kryła wzruszenia.

Zobacz wideo Jak Lara Gessler obchodziła 34. urodziny? Na takie atrakcje mogła liczyć w domu rodzinnym

Anna Czartoryska-Niemczycka zaskoczona w restauracji 

Aktorka znana jest przede wszystkim ze swojej roli w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Gwiazda została zaskoczona przez swojego męża i przyjaciół, którzy postanowili z okazji ukończenia przez nią 40 roku życia zorganizować sporą niespodziankę. Sama podkreśliła na profilu w mediach społecznościowych, że gdy obchodziła urodziny, nie była w Warszawie i zdążyła już zapomnieć o tym, ile faktycznie ma lat. Gdy wraz z mężem weszli do restauracji, niczego nieświadoma aktorka zaniemówiła. Zza stołów wyskoczyli jej przyjaciele, których było naprawdę sporo. 20 osób zaczęło śpiewać "Sto lat". Czartoryska nie mogła ukryć wzruszenia i zaczęła ocierać łzy z twarzy. Podkreślała, że zupełnie nie spodziewała się takiego spotkania, a wszystko obmyślił jej mąż. Podzieliła się także zdjęciem z tortem, który został wykonany przez Larę Gessler. Jak napisała o smaku "czekoladowy z czekoladą i...czekoladą". Podkreśliła, że to jej ulubiona wersja. Aktorka podzieliła się filmem z zajścia i kilkoma ujęciami z sali. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 

Anna Czartoryska-Niemczycka jest z mężem ponad 10 lat 

W tym roku aktorka i jej mąż będą obchodzić 11. rocznicę ślubu. Przez cały okres małżeństwa doczekali się czwórki dzieci - Ksawerego, Janiny, Antoniego i Stefana. Para poznała się jeszcze za czasów, gdy Anna była nastolatką. Ponownie spotkali się w 2011 roku na rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk. Między aktorką a Michałem Niemczyckim szybko zaiskrzyło. Pobrali się w 2013 roku w tajemnicy przed bliskimi. Jakiś czas później zaprosili rodzinę na ślubny poczęstunek w rezydencji rodziców Niemczyckiego w Konstancinie. Celebrytka pochodzi ze szlacheckiej rodziny, a jej mąż jest milionerem - jego ojciec od kilkunastu lat znajduje się na liście 100 najbogatszych Polaków z majątkiem szacowanym na 1,7 miliarda złotych. 

Annę Czartoryską znają wszyscy. Mało kto wie, że ma młodszego brataAnnę Czartoryską znają wszyscy. Mało kto wie, że ma młodszego brata Kapif.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.