Premiera "Zemsty" ze Stuhrem przyciągnęła gwiazdy. Czartoryska elegancko, ale to Ścibakówna skradła show. Klasa

W Warszawie odbyła się premiera spektaklu "Zemsta". Gwiazdy zjawiły się w Teatrze Komedia na Żoliborzu. Pogadała tego dnia wyjątkowo nie dopisała, więc aktorzy i aktorki wyciągnęli z dna szafy płaszcze.

19 kwietnia w warszawskim Teatrze Komedia odbyła się premiera "Zemsty" Aleksandra Fredry w reżyserii Michała Zadary. Tym razem bohaterowie sztuki występują we współczesnych kostiumach. - Nasza "Zemsta" opowiada o sytuacji, w której pojawia się pytanie, co zrobić z przemocą, która krąży w społeczeństwie. Zadaję to pytanie współcześnie, dlatego w naszym spektaklu dekoracje i kostiumy są współczesne - tłumaczył reżyser w rozmowie z PAP. Zadara do współpracy przy spektaklu namówił Macieja Stuhra. Jak go przekonał? Jak się okazuje, nie było to trudne. - Napisałem do niego maila z pytaniem, czy chciałby ze mną pracować. Odpisał, że tak, i gra Papkina - skwitował reżyser w rozmowie z Polską Agencją prasową. Na premierze pojawiła się plejada gwiazd. Anna Czartoryska-Niemczycka i Beata Ścibakówna postawiły na klasyczną elegancję. 

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Premiera "Zemsty". Anna Czartoryska i Beata Ścibakówna postawiły na sprawdzoną klasykę

Anna Czartoryska 19 kwietnia pojawiła się w Teatrze Komedia na premierze "Zemsty" w reżyserii Michała Zadary. Pogoda w ciągu ostatnich dni zrobiła się kapryśna więc aktorka wygrzebała z szafy cieplejsze stroje. Na wydarzeniu pojawiła się w czarnym garniturze z szerokimi spodniami. Ten krój to hit sezonu. Aby uchronić się przed deszczem, Anna Czartoryska wybrała płaszcz w kratę, a najpotrzebniejsze rzeczy schowała w bordowej, skórzanej torebce. W takim wydaniu wyglądała olśniewająco. Wśród gości pojawiła się także Beata Scibakówna. Aktorka wybrała sprawdzoną klasykę bez udziwnień i założyła prosty, czarny garnitur. Bezpieczne rozwiązanie, ale doskonale sprawdza się w takich sytuacjach. Więcej zdjęć z premiery sztuki w reżyserii Michała Zadary znajdziecie w galerii na górze strony. 

Anna Czartoryska-Niemczycka; Beata ŚcibakównaAnna Czartoryska-Niemczycka; Beata Ścibakówna fot. kapif.pl

Premiera "Zemsty". Ola Adamska na premierze pojawiła się w drapieżnym wydaniu

Na premierze "Zemsty" pojawiła się także Katarzyna Zielińska z mężem. Para rzadko jest widywana razem na ściankach, ale tym razem przyłapano ich przed wejściem do teatru. Aktorka miała na sobie komplet z przygaszonego różu i delikatne szpilki. Wśród gości pojawiła się także Ola Adamska, która wcielała się w rolę Pati w serialu TVN "Skazana". Aktorka zaszalała ze strojem. Do ciężkim butów założyła top odsłaniający brzuch, a ramiona przykryła płaszczem w zwierzęcy wzór. Zdjęcia gwiazd znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Która z aktorek miała według ciebie najlepszą stylizację?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.